Okłamano nas ws. granatnika!

Opublikowano: 19.09.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2012

Wyciekły niepublikowane dotąd zdjęcia z Komendy Głównej Policji po wybuchu granatnika w gabinecie jej szefa. Widać na nich, że nie ma żadnych szczątków przypominających rzekomy głośnik, a szkody w budynku wyraźnie pokazują, że doszło do wystrzału. Bawił się nim, ale na szczęście nie doszło do uzbrojenia ładunku. Widać też drugi granatnik. Czy zostaliśmy okłamani przez rząd, Policję i komendanta głównego Policji? Przypomnijmy, że komendantowi nadano status pokrzywdzonego, a nie podejrzanego, chociaż złamał prawo.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.