Gorbaczow na kanwie koronawirusa wzywa do NWO

Opublikowano: 19.04.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 236

Zaledwie dwa tygodnie po Gordonie Brown i trzy dni po tym, jak w kontekście epidemii koronawirusa Klub Rzymski wzywał do przemodelowania systemu międzynarodowego, Michaił Gorbaczow wzywa do zmian w globalnym systemie. Na łamach gazety Time.com opowiada się za tym, aby po stabilizacji sytuacji na świecie zwołać specjalną sesję ONZ i „zrewidować całą globalną agendę”.

https://www.youtube.com/watch?v=RvXaDsuLkj4

Wezwał, żeby głównym elementem tego spotkania było ograniczenie budżetów wojskowych o 10-15% oraz skupienie się na zbudowaniu „nowej świadomości i nowej cywilizacji”. „Odpowiedź na to nowe wyzwanie nie może być czysto państwowa. Podczas gdy to rządy krajowe ponoszą teraz ciężar podejmowania trudnych wyborów, to decyzje będą musiały być podejmowane przez całą społeczność światową. Jak dotąd nie udało nam się opracować i wdrożyć strategii oraz wspólnych celów dla całej ludzkości. Postęp w kierunku milenijnych celów rozwoju, przyjętych przez ONZ w 2000 r., jest niezwykle nierówny. Widzimy dziś, że pandemia i jej konsekwencje szczególnie mocno dotykają biednych, pogłębiając w ten sposób problem nierówności”.

Były socjalistyczny premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown wprost wezwał do stworzenia globalnego rządu by ratować świat przed zarazą. Klub Rzymski, podobnie jak teraz Michaił Gorbaczow, wezwał do ogólnoświatowej zmiany systemowej. Wszyscy chcą, żeby ONZ, której komórka ochrony zdrowia WHO jest odpowiedzialna za rozprzestrzenienie się wirusa na cały świat, teraz otrzymał nowe środki i mandat do sprawowania władzy.

Wszyscy ci globaliści optują za Nowym Porządkiem Świata, który ma się wyłonić z obecnego kryzysu, realizując scenariusz nakreślony przez europejski i amerykański wywiad w 2010 roku. W dokumencie „Globalne Zarządzanie 2025: W punkcie krytycznym” rekomendowano, żeby w kontekście wzrastania narodowych sentymentów, powrotu ku suwerenności zagrażającej procesowi globalizacji, organizować pandemie, globalną masową migrację i konflikty. Te trzy programy mają za zadanie zmusić kraje narodowe do międzynarodowej współpracy, oparcia się na globalnych instytucjach, by ostatecznie zbudować program „Globalnego Zarządzania”.

Elity globalistów chcą do 2025 roku powołać Światowy Rząd, dlatego od lat jesteśmy świadkami organizowanej odgórnie masowej migracji, obecnie pandemii, a w kolejce czeka nas jeszcze konflikt wokół Arktyki. Obecnie międzynarodowi gracze koordynują globalną odpowiedź na stworzony przez siebie globalny kryzys, licząc na ziszczenie ich marzeń o NWO. Następne miesiące pokarzą czy wystraszone, zdezorientowane i przekupione rządy podążą za ich planami.

Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,36 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o