Google Video skasuje wszystkie filmy już w maju

Opublikowano: 20.04.2011 | Kategorie: Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 542

Internauci mają niewiele czasu na ocalenie materiałów, które przesłali do serwisu.

Google Video już od jakiegoś czasu nie umożliwiało wysyłania nowych filmów, zamiast tego kierując internautów do YouTube, które również znajduje się pod skrzydłami giganta z Mountain View.

Dwie witryny służące temu samemu nie odpowiadają koncepcji Google, dlatego firma ogłosiła, że po 29 kwietnia filmów przesłanych do Google Video nie będzie już można odtworzyć online. Ostatecznie zostaną skasowane dwa tygodnie później, jednak już teraz warto o nie zadbać.

Google umożliwia pobranie filmów znajdujących się w witrynie, a dokonać można tego z poziomu ustawień swojego konta w usłudze. Warto podkreślić, że bynajmniej nie chodzi o materiały przesyłane do YouTube, a jedynie do Google Video, które zablokowało możliwość wgrywania nowych filmów już w 2009 roku.

Do dyspozycji użytkowników wciąż pozostanie natomiast wyszukiwarka Google Video, która pozwala na szybki dostęp do materiałów z wielu serwisów wideo. Co więcej, gigant z Mountain View zapowiada, że wciąż będzie ją rozwijał.

Opracowanie: Adrian Nowak
Na podstawie: Google OS
Źródło: Dziennik Internautów


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.