Google pokazuje koreańskie obozy koncentracyjne

Opublikowano: 31.01.2013 | Kategorie: Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 987

Nowe mapy udostępnione przez serwis Google, pozwalają na lepsze poznanie Korei Północnej. Na zdjęciach satelitarnych serwisu, zaznaczono obozy koncentracyjne oraz ośrodki badań jądrowych.

Dokładniejszy obraz Korei Północnej powstał dzięki kreatorowi map Google. Jeden z przedstawicieli internetowego giganta napisał, iż kraj ten był dotąd obszarem małej ilości danych kartograficznych, co udało się zmienić dzięki jego firmie. Najdokładniejszy obraz dotyczy stolicy kraju Pjongjang, widać bowiem większość tamtejszych obiektów, takich jak hotele, szkoły, szpitale czy targowiska. Mapy reszty obszaru nie są już równie dokładne, ale widać na nich obozy koncentracyjne dla przeciwników systemu, GUŁ-agi czy centra badań jądrowych. Według szacunków w obozach może przebywać ponad 250 tysięcy Koreańczyków.

Opracowanie: MM
Na podstawie: Huffington Post, Rzeczpospolita
Źródło: Narodowcy


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. khonsu 31.01.2013 10:01

  BTW: Nie Phenian tylko Pjongjang patrzeć pod nazwy zmienione Komisja Standaryzacji Nazw Geograficznych poza Granicami Rzeczypospolitej Polskiej (KSNG)

 2. Murphy 31.01.2013 11:24

  Dokładne mapy to wojsko już dawno miało, bo nie od dzisiaj szpiegowskie satelity zdjęcia robią. Jedynie publika nie miała do nich dostępu a do tych co ma to i tak są one retuszowane.

 3. khonsu 31.01.2013 11:41

  Dlaczego zaraz retuszowane, satelita robi takie same zdjęcia niezależnie od tego czy potem korzysta z nich wojsko czy google…

 4. bXXs 31.01.2013 18:32

  Kiedy na Google Maps, będzie można obejrzeć mapy obozów FEMA? ?
  Jeszcze są puste ale robią wrażenie, szczególnie na Nazistach i Syjonistach.
  Korea będzie czerwienić się ze wstydu kiedy zobaczy rozmach amerykańskich obozów zagłady – w ameryce

 5. cetes 31.01.2013 18:50

  Pamiętam jak w czasie bandyckiego napadu na Serbię i Czarnogórę, ówcześnie jeszcze nazywaną Jugosławią, hamerykańskie satelity pokazywały masowe groby Albańczyków z Kosowa. Dokładnie wskazywały ich położenie.
  Musi to Kosowo być rozległe obszarowo, bo minęło 20 lat, a dotarto jedynie do jednego masowego grobu Albańczyków. Pochowano w nim ofiary nalotu amerykańskich A-10 na kolumnę Albańczyków uciekających przed Armią Wyzwolenia Kosowa i wojskami amerykańskimi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.