Gołąb siedział w więzieniu za szpiegostwo

Opublikowano: 01.06.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1031

Policja w Indiach zwolniła spod straży pakistańskiego gołębia podejrzewanego o szpiegostwo. Ptak przeleciał przez sporną granicę między dwoma krajami, co Indie ostatecznie uznały za próbę szpiegostwa – pisze „Toronto Sun”. Gołąb został aresztowany w październiku 2016 roku.

Podczas badania „zatrzymanego” policja nie znalazła niczego podejrzanego. Jak poinformowano, gołąb pierwotnie należał do pakistańskiego rybaka. Nie wiadomo jednak, w jakim kierunku został wypuszczony i czy wrócił do właściciela. „To tylko niewinny ptak” – zapewnia właściciel gołębia Habibullah. Wezwał obywateli Indii, by zwrócili mu ptaka i nie przekazywali go policji.

Obawy Hindusów wzbudził numer na nodze gołębia. Stwierdzono, że to tajny kod przeznaczony dla bojowników działających na spornym terytorium. Habibullah twierdzi, że ptak uczestniczył w popularnych wśród lokalnych mieszkańców zawodach gołębiarzy, a numer na jego nodze to numer telefonu właściciela.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Radek 01.06.2020 15:44

    No cóż. Używa się zwierząt z wbudowanymi kamerkami, mikrofonami itd. Dlatego pewnie go badali. Ale jak to zwykle w Indiach trwało to trochę….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.