Godzina policyjna w indyjskim mieście po śmierci kruków

Opublikowano: 06.01.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1263

W ciągu ostatnich kilku dni coś bardzo dziwnego dzieje się z atmosferze ziemskiej. Powoduje to masową śmierć ptactwa na całym świecie.

Do takiego wydarzenia doszło m.in. w pierwszym dniu stycznia 2021 roku. Setki martwych ptaków pospadało na ulice Rzymu. Ptaki najprawdopodobniej były zdezorientowane przez liczne wybuchy sztucznych ogni. Na skutek tego rozbijały się o okna i ściany budynków, lub wlatywały w kable wysokiego napięcia.

Tymczasem Indie donoszą o dziesiątkach kruków, które spadły martwe na ulice. Władze miasta Jhalawar w północno-wschodnich Indiach, zarządziły godzinę policyjną w promieniu kilometra po tym jak potwierdzono śmierć 50 ptaków. Tutaj przyczyną była ptasia grypa. Zgłoszono również śmierć stu kruków, pawi i innych ptaków w mieście Dżajpur, w tej samej części kraju. W tym przypadku przyczyną również jest choroba. Obszary te zostały odkażone, a sklepy z drobiem oraz nabiałem pochodzącym od ptactwa – zamknięte.

Kolejne, tajemnicze śmierci ptaków miały miejsce na Sri Lance. Dotknęło to setki lokalnych gatunków. Według oficjalnych źródeł, to nie jest na skutek ptasiej grypy. Przyczyny śmierci ptaków na Sri Lance są wciąż badane.

Autorstwo: robertAnd
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o