Godzina policyjna i lockdown przed szczepieniami!

Opublikowano: 18.12.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1248

A jednak będą nowe obostrzenia na święta Bożego Narodzenia, Sylwester i ferie! Zamkną hotele i stoki, choć właściciele stoków wierząc rządowi, że ich nie zamknie, wypożyczyli armatki śnieżne i zainwestowali. Jak uzasadnia to rząd? „Bo tak postanowiliśmy” – mówi rząd. Będzie też godzina policyjna i nowy lockdown, które mają „emocjonalnie zachęcić” społeczeństwo do ochoczego szczepienia się. Akcja szczepienna może wywołać trzecią falę choroby, bo szczepionka nie będzie chronić przed zakażeniem, ale przed zachorowaniem. Zaszczepieni mogą zakażać niezaszczepionych. Dwie analizy Krzysztofa Atora Woźniaka.

https://www.youtube.com/watch?v=cYi_6JIv5O4


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.