Główny rabin Izraela szykuje się na spotkanie z Mesjaszem

Opublikowano: 04.04.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 843

W poniedziałek, w środku nocy w Jerozolimie, rozległy się echem odgłosy szofaru, co zwróciło uwagę absolutnie wszystkich mieszkańców miasta. Szofar to żydowski instrument rytualny. Jeśli użyli go teraz, to musi być bardzo wyjątkowy przypadek.

Izraelskie media podają, że rabin Yaakov Zissholtz powiedział rabinowi Chaimowi Kanievskiemu, że rzekomo przygotowuje własną glimę (szlafrok na ceremonie). Zwykle te ubrania są potrzebne, aby spotkać Mesjasza. W naszym przypadku nie wiadomo, dla kogo rozpoczęto przygotowania.

Słynny rabin Nissan z Ramat Gan ma swoje przewidywania. Zauważył, że geula, czyli pokuta, zostanie przeprowadzona w noc sederów (tak zwana uroczysta kolacja) podczas Paschy – Trzecia Świątynia zejdzie na ziemię z nieba. Najwyraźniej nadchodzi Mesjasz.

Kolejny punkt dotyczy Rebbe Lubavitchera. Pewien starszy mężczyzna powiedział, że na spotkaniu „Honoru IDF” w Nowym Jorku w 1976 r. zapytał Rebe, jaki los czeka Izrael po bitwie w Jom Kippur. Należy zauważyć, że ten człowiek był oficerem, a następnie wojsko miało możliwość osobistej komunikacji z Rebe. Odpowiedź brzmiała: „Dwa zero dwa zero i to się skończy”.

Wiadomo, że wielu żydowskich mędrców na przestrzeni wieków odkładało specjalne ubrania, które należy nosić tylko na powitanie Mesjasza. „Nic nie obiecuję” – powiedział rabin Zissholtz. „Są inni cadycy (prawi ludzie), którzy widzą to inaczej i starają się opóźnić przyjście Mesjasza, aby ocalić więcej Żydów”.

Rabin Zissholtz następnie opowiedział przepowiednię Rabina Nissana z Ramata Gana, prawego człowieka, który woli ukrywać swoją tożsamość, ale jest uznawany przez niektóre wspólnoty za znajdujący się na wysokim poziomie duchowym. Rabin Zissholtz twierdzi, że rabin Nissan był jednym z ocalałych cadyków. Rabin odnosił się do żydowskiej tradycji mistycznej wprowadzonej w Talmudzie (Sanhedryn 97b), która stwierdza, że „przez cały czas na świecie jest 36 wyjątkowych ludzi i nawet jeśli choćby jednego z nich brakowało, świat dobiegnie końca”.

W 2020 r. wiele proroctw zaczęło się spełniać, więc nowe, nawet najdziwniejsze, nie wydają się już niemożliwe.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. ARTUR 04.04.2020 22:35

    Najlepszy z tego wszystkiego jest prawdopodobnie Nissan rabina .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.