Główny lekarz Kanady straszy powrotem maskowania

Opublikowano: 16.10.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1250

Dyrektor medyczny Ontario, dr Kieran Moore, powiedział, że rosnąca liczba przypadków COVID-19 i słabe wyszczepienie boosterami może spowodować wprowadzenie nakazu maskowania.

Moore wskazał na słabe zainteresowanie szczepionkami przeciw Covid-19, zwłaszcza wśród osób starszych w Ontario. „Szesnaście procent jest dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania”, powiedział nawiązując do odsetka mieszkańców Ontario w wieku 70 lat i starszych, którzy otrzymali czwartą dawkę szczepionki COVID-19.

Rząd Douga Forda zrezygnował z nakazu maskowania 21 marca, a większość pozostałych środków Covid zostało zniesionych w czerwcu.

Moore zaleca mieszkańcom Ontario nie tylko zaszczepienie się i zaktualizowanie swojej odporności za pomocą zastrzyków przypominających, ale także dobrowolne noszenie maski w pomieszczeniach, aby rząd nie musiał nakładać obowiązku maskowania.

Podczas gdy w przeszłości Moore sugerował, że mieszkańcy Ontario muszą nauczyć się żyć z wirusem, teraz Moore uważa że coroczny zastrzyk przypominający Covid-19 może być potrzebny do ochrony w miesiącach zimowych.

„Może być tak, że każdej zimy będziemy potrzebować corocznego boostera, aby chronić nas podczas tych ciemnych zimowych dni, kiedy częściej przebywamy w pomieszczeniach” – powiedział Moore.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Wideo: YouTube.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Irfy 16.10.2022 18:13

    No tak. Austria, Kanada, brakuje tylko Australii i Nowej Zelandii. Czyli bardzo bogate kraje o stosunkowo niedużej liczbie ludności. Gdzie łatwo skorumpować albo władze centralne albo władze poszczególnych prowincji. Dziwi jedynie bierność tamtejszych społeczeństw.

    Tak, jakby tamtejsi mieszkańcy nie mieli internetu ani paszportów. I nie dostrzegali, że w większości krajów już żadnego corocznego boostera nikt nie potrzebuje. Ba, wstrzyknąć sobie preparat pozwalają już jedynie absolutni fanatycy. Podobnie z namordnikami. Ostatnio zadałem sobie trud kilkakrotnego policzenia “szmaciarzy” w wagonach metra w Warszawie. Bo akurat musiałem wykonać nim kilka kursów. 3%. Właśnie tylu widziałem ludzi w namordnikach. W dużych sklepach jeszcze mniej.

    Wygląda na to, że bez przymusu i zamordyzmu ani szmaty ani tym bardziej szpryce w ogóle nie będą noszone i przyjmowane.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.