Głód w USA? Wielu nowojorczyków nie stać na jedzenie

Opublikowano: 22.10.2020 | Kategorie: Gospodarka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1824

Efektem ubocznym spowolnienia gospodarczego wywołanego przez pandemię koronawirusa jest brak bezpieczeństwa żywnościowego i mieszkaniowego milionów ludzi w jednym z najgęściej zaludnionych regionów Stanów Zjednoczonych.

Z powodu trwałej utraty pracy wiele osób znalazło się w trudnej sytuacji; niektórzy biedni pracujący mogą nigdy nie wyzdrowieć, podczas gdy inni mogą potrzebować lat.

Teraz problem staje się coraz bardziej powszechny. Według FOX 5 NY co najmniej milion nowojorczyków może doświadczyć lub wkrótce doświadczy braku bezpieczeństwa żywnościowego.

Alexander Rapaport, dyrektor wykonawczy sieci kuchni zup w Masbia, powiedział: „Mieliśmy już wcześniej do czynienia z katastrofami, ale nic nie jest nawet bliskie temu, co dzieje się teraz”. Odnosi się on szczególnie do długich kolejek prowadzących do banków żywności w całym mieście.

Rapaport powiedział, że popyt na darmowe posiłki wzrósł o 500%. W oddzielnym raporcie NYT szacuje, że liczba głodnych nowojorczyków może wzrosnąć o 1,5 miliona.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MrMruczek
Użytkownik
MrMruczek

Może nadszedł czas złapać za widły…?

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Irfy,
Większość osób z dużą otyłością, które zaczną rodzaj głodówki albo dietę roślinną nisko energetyczną i niskobiałkową, jest narażona na bardzo poważne powikłania związane ze zbyt szybkim uwalnianiem się do organizmu ogromnej ilości toksyn, które znajdują się w pokładach tłuszczu w ich organizmach.
Z drugiej strony nie wierzę w ten “brak bezpieczeństwa żywnościowego” w USA i wygląda to raczej na jakieś gierki propagandowo-polityczne.

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Hlodomor w USA uuu, doczekali sie komuszki, w Polsce miesiąc później!!kupować swiniaki w zamrażarki kartofle itd, “władze schowaja żywność żeby dopreowadzić do głodu”- S. Kraszennikow.