Globalny test banków?

Opublikowano: 21.03.2013 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 374

Miliony klientów Banku Chase stało się ofiarami usterki, w wyniku której ich rachunki oszczędnościowe wykazały przez kilka godzin zerowe saldo, co skłoniło wielu do wszczęcia paniki na Twitterze na temat skradzenia ich pieniędzy.

Reakcje na usterkę były niewątpliwie bardziej intensywne przez fakt, że głównym światowym tematem w mediach był Cypr, gdzie na mieszkańców planowano nałożyć obowiązkowy “podatek”, który okrada ich konta o ok. 10% dla ratowania bankierów.

Po tym jak Chase został uderzony przez atak “Denial of Service” w zeszłym tygodniu, obwinia siebie za obecny “wewnętrzny” błąd. Usterka pozostawiła klientów banku w szoku, byli oni przeświadczeni, że ich internetowe i mobile rachunki bankowe zostały opróżnione.

Autor: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: Prison Planet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. lboo 21.03.2013 10:20

  Wygląda to troche na celowe wywoływanie paniki, które może mieć na celu doprowadzenie do upadłości banków.

  Pytanie tylko po co.

 2. Takie_tam 21.03.2013 15:01

  “Pytanie tylko po co.”

  Żeby zdjąć z siebie podejrzenia jak cała ta machina legnie w gruzach? To nie my jesteśmy winni, to hakerzy, my nie.

 3. lboo 21.03.2013 16:02

  @Takie_tam: Bardziej chodziło mi o całokształt, po co próbuje sie przez wywołanie paniki doprowadzić do upadłości banki. I mam na mysli nie tylko ten incydent, ale tez sprawę banków na Cyprze.

 4. cetes 21.03.2013 17:24

  Przecież Ruch Oburzonych, szczególnie w USA, za stale pogarszające się warunki życia większości społeczeństwa obwinia bankierów.
  Więc, zgodnie ze swoimi zwyczajami, bankierzy wskazują na winowajcę zastępczego.

  To tak jak z Polską.
  Już nie Niemcy wywołały IIWŚ, ale jacyś niezidentyfikowani naziści.
  No i Polacy, bo mogli oddać Hitlerowi Gdańsk i “korytarz”.
  Dlatego środowiska żydowskie nie domagają się dalszych “odszkodowań” od Niemców, bo nazistów nie ma, a Niemcy to nie naziści, ale od Polski i Polaków.

 5. Hanah 21.03.2013 22:48

  Po co banki to robia? Np po to by wyeliminowac obrot gotowki! Juz dawno temu mowiono, ze NWO zaklada wyeliminowanie pieniadza z obiegu. To takie testowanie po kolei zanim uderzy glowna fala zalamania gospodarki swiatowej. Zaczelo sie od Grecji, teraz testuje sie Cypryjczykow, a kto bedzie nastepny? I jakie bedzie nastepne posuniecie?

 6. roztargniony 22.03.2013 00:12

  To co wpłynie do banku jest już jego własnością. Bank tylko pozwala na używanie jego pieniędzy. 😛

 7. Joshua 22.03.2013 06:11

  oddajmy cesarzowi co cesarskie i niech spierd…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.