Globalny pozew przeciw twórcom pandemii COVID-19

Opublikowano: 09.03.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2211

Rządy na całym świecie odebrały ludziom wolność, pozbawiły możliwości zarabiania, a największe korporacje poczuły się tak pewnie, że nie boją się już interwencji państw. Pora więc odbić piłeczkę i oskarżyć wszystkich, którzy wykorzystali i wykorzystują pandemię COVID-19 do własnych celów, sprzecznych z interesem całej ludzkości. Trop prowadzi do… Davos.

Symbolem rozpoczynającej się batalii prawnej jest Reiner Fuellmich. Nie jest to osoba przypadkowa; to doświadczony prawnik, któremu udało się wygrać proces z koncernem Volkswagen, w sprawie sfałszowanych katalizatorów. Pokonał też adwokatów Deutsche Banku i udowodnił jego przestępcze działania. Teraz ma zamiar ścigać osoby „odpowiedzialne za skandal COVID-19 ukartowany przez Forum w Davos.”

Oto treść komunikatu Fuellmicha z 15.02.2021 dotyczącego komisji w sprawie COVID-19: „Przesłuchania około 100 naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, które odbyły się od 10.07.2020 r. Przez berlińską komisję śledczą w sprawie Covid-19, wykazano dotychczas z prawdopodobieństwem bliskim pewności, że skandal Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym. Chodziło raczej o umocnienie nielegalnej władzy (nielegalnej, ponieważ uzyskano ją metodami przestępczymi) skorumpowanej „kliki z Davos” poprzez transfer majątku ludzi na jej członków, niszczącej między innymi małe i średnie przedsiębiorstwa. Platformy takie jak Amazon, Google, Uber itp. mogłyby w ten sposób zawłaszczyć swój udział w rynku i bogactwa”.

Mówi się o tym, że będzie to „drugi trybunał w Norymberdze” i ludzie zamieszani w sprawę pandemii, będą sądzeni jak hitlerowcy.

Podobne działania podejmują m.in. Angelo Giorgianni, który sądził mafię sycylijską oraz Robert F. Kennedy, który wygrał już niegdyś z amerykańskim rządem sprawę dot. monitorowania bezpieczeństwa szczepień. W Polsce natomiast działania podejmuje Parlamentarny Zespół ds. Naruszeń i Nadużyć Prawa w związku z COVID-19.

Według Reinera Fuellmicha, wszyscy, którzy aktywnie uczestniczą w „skandalu COVID-19”, powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane manipulacjami i sfałszowanymi protokołami testów.

Jeśli jednak proces ma być faktycznie mocną odpowiedzią społeczeństwa wobec władz, to trzeba postawić w stan oskarżenia wszystkich przywódców państw oraz właścicieli i szefów największych korporacji, podtrzymujących główną narrację na temat pandemii i tym samym biorących udział w przestępstwie. Jeżeli trop wiedzie do Davos, to stamtąd prowadzi nas do praktycznie wszystkich najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

Miejmy nadzieję, że nie będzie to tylko prawnicza „pokazówka”, ale bardzo poważna inicjatywa mająca na celu walkę o prawdę i sprawiedliwość.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: NCzas.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 37, średnia ocena: 4,84 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Murphy
Użytkownik
Murphy

Szkoda, że nikomu nie udało się zrobić wirusa, który by zabijał kłamców. Wtedy świat sam by się oczyścił.

Skalp
Użytkownik
Skalp

Nie popieram. Tak rozumiem, że nie są to byle płotki i udało im się wygrać kilka bezprecedensowych spraw. Tylko po co wyzywać szachistę na partyjkę, zamiast wziąć go na trzy rundy zapasów w stylu wolnym. Nie uważam, że granie ze złym w jego grę jest metodą na wygranie, im mniej komfortowe warunki gry dostanie, tym się bardziej pogubi.

Radek
Użytkownik
Radek

No przynajmniej mogą być wezwani na przesłuchanie, a tak to siedzą nieuchwytni, a wtedy łatwiej o zapasy.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

@Skalp Nie uważam, że granie ze złym w jego grę jest metodą na wygranie
1- Zgrajmy w tą grę ale mądrzejsi – mamy swoje atuty
2- Uważam, że zapasy w stylu wolnym to błąd.
3- Ludzie muszą najpierw: odzyskać ŚWIADOMOŚĆ, panować nad swoimi myślami, emocjami i potrzebami, poznać prawa energetyczne. Gdy zrozumieją (w dużej skali) i zaczną wcielać dobro w życie to wygra cała nasza cywilizacja.
4- Na czym polega gra? Na naszej niewiedzy, poddawaniu się programowaniu, uleganiu stresowi i strachowi. Jesteśmy mocni. Wiara (nawet ta szeroko pojęta) czyni cuda. Tak czy nie? Tak!

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

@Skalp Nie uważam, że granie ze złym w jego grę jest metodą na wygranie
1- Zgrajmy w tą grę ale mądrzejsi – mamy swoje atuty
2- Uważam, że zapasy w stylu wolnym to błąd.
3- Ludzie muszą najpierw: odzyskać ŚWIADOMOŚĆ, panować nad swoimi myślami, emocjami i potrzebami, poznać prawa energetyczne. Gdy zrozumieją (w dużej skali) i zaczną wcielać DOBRO w życie to wygra cała nasza cywilizacja.

Cosmo
Użytkownik

Być może zaraz przeczytamy nekrolog, jak to pan się poślizgnął na skórce od banana.