Globalizm nie znosi wyjątków

Opublikowano: 01.01.2021 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1679

Rosyjska policja wtargnęła do zboru w Jekaterynburgu, centralnej części Uralu, gdzie od wielu miesięcy przebywał stary mnich.

Ojciec Sergiusz, bo tak się zwie spokojny bohater wydarzenia, miał sceptyczną ocenę wprowadzonej nienormalności pandemicznej, czemu dawał wyraz na spotkaniach z parafianami. Odprawiał msze, dodawał odwagi ludziom, by nie lękali się restrykcji i unikali urządzeń kontroli elektronicznej, gdyż służą powszechnej kontroli. Dał się także poznać jako krytyk przepisów prawa dotyczących przemocy domowej.

Dla przełamania strachu starał się jednoczyć ludzi wokół siebie. Gruntując w nich postawę oporu wobec zła pytał czy są w stanie dowieść odwagi i gotowości Rosjan w zachowaniu normalnych relacji choćby za cenę życia. Za swoją postawę, uznany za renegata, został brutalnie wyciągnięty z mieszkania przez uzbrojony oddział policji w środku nocy mimo protestów mieszkańców.

Komentujący to odległe od Europy wydarzenie widzą, że najwyraźniej covidianizm staje się jedyną słuszną wiarą wykluczającą tradycyjne przekonania. Najskuteczniejszy zarzut poskromienia, czy wydalenia kapłana z posługi religijnej jakim jest zarzut nadużycia swoich uprawnień, lub deprawowania małoletnich, gwarantuje uciszenie i trwałą dyskredytację duchownego przypieczętowaną wyrokiem sądowym. Mieszkanie duchownego zostało przeszukane.

W tym czasie tłumy niezadowolonych z działań policji wiernych zgromadzili się przed świątynią, którą uważają za ostoję życia duchowego. Odwołujący się do prawa wolności wypowiedzi i swobody wyznaniowej oskarżony spotkał się z zarzutem nadużywania władzy nakłaniania do samobójstwa zawartego jakoby w pytaniu „Czy jako Rosjanie gotowi jesteście oddać życie za kraj?”. Ojciec Siergiej Romanow został przewieziony na przesłuchanie do Moskwy. Żegnając wiernych apelował o pokój i życie w oparciu o dekalog.

Według dziennikarzy, nieprędko wróci do swej parafii.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: YouTube.com [1] [2]
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 14, średnia ocena: 4,71 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Foxi
Użytkownik
Foxi

I jak to wydarzenie ma się do rzekomych przepowiedni o tym by modlić się za Rosję z której wyjdzie iskra, która wyzwoli świat z panowania tych diabłów? Może to dopiero etap przejściowy jak zaczną biegać za ruskim z odbezpieczonymi szczepionkami i kłuć ich na ulicach to może dopiero wtedy będzie ta “iskra” Moim zdaniem jak dojdzie do takiej eskalacji to już będzie za późno bo legiony służalczo zaszczepionych wcześniej konformistów-karierowiczów zaczną bez przymusu prześladować resztę ludzkości.

Każdy kto zaszczepi się genetyczną szczepionką – tym sposobem zmodyfikuje swój naturalny kod genetyczny. Jakie taka osoba ma gwarancje że za kilka lat prawnik korporacyjny nie wyśle mu pismo o tym że jest modyfikowanym genetycznie robotem biologicznym który należy do korporacji ? Albo taki proces nastąpi w drugim pokoleniu. To nie jest SF – taki sam proceder miał już miejsce w USA i dotyczył świń GMO, rolnicy dowiadywali się z dnia na dzień że ich świrnie mają właściciela bo są modyfikowane GMO i muszą płacić prowizje za użytkowanie cudzej własności …

Dlatego; w tym świetle majaczenia o religii kowidiańskiej wcale nie są zbyt fantastyczne. Bo taka sztuczna “religia” wyprze paradygmaty, które mówią o tym że człowiek oraz jego środowisko pochodzi od Boga. W takiej sytuacji człowiek stanie się przedmiotem, korporacyjnym zasobem przeznaczonym jedynie do eksploatacji; zrównanym do poziomu kamienia drewna wody itp. Czy właśnie tego pragną ludzie dla swoich dzieci?

MarcinL
Użytkownik
MarcinL

@Foxi
powrót do niewolnictwa w tych czasach co sam rasizm jest tak bardzo piętnowany? I to niewolnictwo najlepiej wykształconych ludzi?
Czy wy ludzie tutaj czasem coś myślicie sami?

Foxi
Użytkownik
Foxi

@MarcinL ty uważasz że niewolnictwo się skończyło ? a po drugie napisz po polskiemu o czym piszesz w 1 zdaniu bo tylko się mgliście domyślam składni pustynnej, a po trzecie piszę o surowcach i robotach biologicznych to ty używasz słowa “niewolnictwo” które jest chyba wytartym sloganem w twoim kraju ?