Globaliści planują zagłodzić świat co najmniej od 2015 roku

Opublikowano: 01.06.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1560

Globaliści planują globalny głód, który doprowadzi do upadku społeczeństwa amerykańskiego, już od roku 2015. Tak twierdzi Edward Szall, reporter śledczy, który w programie “The Stew Peters Show” rozmawiał ze Stewem Petersem o symulacji kryzysowej przeprowadzonej w listopadzie 2015 roku. Owa symulacja nosiła nazwę „Food Chain Reaction: A Global Food Security Game” i została przeprowadzona w ciągu dwóch dni w Waszyngtonie.

W symulacji wzięła udział międzynarodowa grupa decydentów, naukowców i liderów biznesu. W jej skład weszli przedstawiciele krajów, które produkują najwięcej żywności, w tym Brazylii, Chin i Ukrainy. Obecni byli również przedstawiciele World Wildlife Foundation, Center for American Progress oraz Center for Naval Analyses – finansowanego z funduszy federalnych ośrodka badań i rozwoju na potrzeby amerykańskiej Marynarki Wojennej i Korpusu Piechoty Morskiej.

Symulacja dotyczy lat 2020-2030. Według prognoz sporządzonych podczas jej przebiegu; na przestrzeni owej dekady dojdzie do dwóch poważnych kryzysów żywnościowych, w wyniku których ceny żywności wzrosną o prawie 400%.

Podczas symulacji kryzysu przewidziano również wystąpienie ekstremalnych zjawisk pogodowych, przypuszczalnie spowodowanych zmianami klimatycznymi, kilku klęsk głodu oraz kryzysów uchodźczych w Bangladeszu, Czadzie, Birmie i Sudanie, a także obalenie rządów w Pakistanie i na Ukrainie. Niektóre z tych przewidywań stały się rzeczywistością, zwłaszcza w odniesieniu do Ukrainy i Pakistanu. Trwająca na Ukrainie wojna jest już dobrze znana. Natomiast w Pakistanie niedawno obalono dotychczasowego premiera Imrana Khana, a władzę przejął nowy, bardziej przyjazny Zachodowi rząd.

Khan stwierdził, że jego odsunięcie od władzy zostało zorganizowane przez “obce elementy”, które wykorzystały wielu członków pakistańskiego parlamentu do realizacji swych własnych celów.

Symulacja przewidywała również, że w roku 2022 świat doświadczy „gwałtownego skoku cen i grożącego globalnego niedoboru żywności”. W odpowiedzi na owe niedobory, Unia Europejska wprowadzi w symulacji podatek węglowy od produktów mięsnych, który zostanie wycofany dopiero w roku 2025, gdy zbiory powrócą do normalnego poziomu. „Zrozumieliśmy, że wprowadzenie podatku węglowego w najbliższych latach jest możliwe” – stwierdził Joe Stone, ówczesny wiceprezes korporacji Cargill i jej przedstawiciel uczestniczący w symulacji.

Szall zauważył, że bardzo dziwne jest to, że jedyną odpowiedzią na klęskę głodu w symulacji kryzysowej był globalny podatek węglowy. „Globalną odpowiedzią powinno być uprawianie większej ilości żywności, powrót do hiperlokalizacji rolnictwa, działania przygotowawcze” – powiedział Szall. „Natomiast ich reakcja była następująca: Sprawimy, że twój hamburger, twój Big Mac, będzie kosztował 20 dolarów. I zgadnij co jeszcze? Jeśli nie zgadzasz się z tym, to jesteś terrorystą, jesteś problemem dla rządu – jesteś kimś, kogo należy nadzorować”.

Podczas symulacji kryzysu – jak powiedział Szall – kilku uczestników zwróciło uwagę na to, że ludzie będą mieli problemy z tym, że będą zmuszeni płacić więcej za żywność z powodu podatków od emisji dwutlenku węgla. Według Szalla, rozwiązaniem tego problemu zaproponowanym podczas symulacji było „stworzenie przez rządy jakiejś sieci, która by ich monitorowała”.

Szall zwrócił uwagę, że Cargill, jeden z głównych uczestników symulacji, ma powiązania z Billem Gatesem w związku z ich działaniami na rzecz zastąpienia mięsa naturalnego mięsem hodowanym w laboratoriach. Co więcej, reporter śledczy powiedział, że głównym mówcą podczas symulacji kryzysowej był John Podesta, były szef nieudanej kampanii prezydenckiej Hillary Clinton z roku 2016. „Nie powiem, że jest to dla mnie zaskoczeniem” – powiedział Peters. „John Podesta, bezpośrednio powiązany z Hillary Clinton – wszyscy oni współpracują z Billem Gatesem. Wszyscy oni, kluczowe elementy tej lucyferiańskiej globalnej kabały, wszyscy są częścią Głębokiego Państwa”.

Na podstawie: Cargill.com, NaturalNews.com, Geo.tv, NoqReport.com, CNA.org
Źródło polskie: BabylonianEmpire.wordpress.com

8

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sga 01.06.2022 15:17

    oj tam, z glodu to sie i tych globalistow zje, razem z ich ochrona
    wystarczy tylko odpowiednio duzy glod 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.