Globaliści chcą nas uwięzić w 15-minutowych miastach

Opublikowano: 02.05.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5067

Według niemieckiej eurodeputowanej Christine Anderson, globaliści są zdeterminowani, by zgromadzić masy obywateli w 15-minutowych miastach, które zasadniczo będą służyć za ściśle kontrolowane więzienia dla ludności.

Anderson, członkini partii Alternatywa dla Niemiec, powiedziała gazecie „The Epoch Times”, że paszport szczepionkowy przeciwko COVID-19 był tylko próbnym uruchomieniem systemu kredytu społecznego, który zostanie zintegrowany z tzw. 15-minutowymi miastami.

„Teraz idą w te 15-minutowe miasta. Nie popełnijmy błędu, nie chodzi tu o twoją wygodę. Nie chodzi o to, że chcą, abyś miał wszystkie te miejsca, do których musisz się dostać, bardzo blisko. Nawiasem mówiąc, nie chodzi też o ratowanie planety. 15-minutowe miasta będą musiały mieć [kody QR], zanim będą mogły cię w nich zamknąć” – przekazała dziennikowi.

Anderson dodała, że 15-minutowe miasta są niezbędne do prawidłowego zamknięcia populacji, powołując się na nowe brytyjskie prawo, które kładzie podwaliny pod „blokady klimatyczne” jako „kolejny krok” w planie Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego.

„Aby to zrobić, będą musieli mieć te 15-minutowe miasta” – powiedziała, dodając, że globaliści będą wtedy pobierać od ludności opłaty za dostęp do swobodnego podróżowania. „Więc biedni ludzie pozostaną zamknięci w tych 15-minutowych dzielnicach, podczas gdy ci, którym się lepiej powodzi, będą mogli podróżować tam, gdzie chcą”.

Na podstawie: TheEpochTimes.com
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Baltazar Bombka 02.05.2023 20:51

    Nie “ci którym się lepiej powodzi” będą mogli się swobodnie poruszać tylko ludzie systemu. A bycie człowiekiem systemu będzie wiązało się z dużo lepszym uposażeniem. Nadzorcy muszą mieć przywileje nad motłochem bo inaczej zamordyzm nie działa.

  2. Doctor Who 05.05.2023 20:55

    Jak to się ma do walki z wykluczeniem ? Oraz dyskryminacją ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.