Giganci z Adeny – profil historyczny

Opublikowano: 15.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 358

W XIX wieku zaczęły pojawiać się doniesienia o odkryciu bardzo dużych szczątków szkieletowych w kurhanach Ameryki Północnej. Szkielety te zostały opisane jako osiągające do wysokości 2,5 metra. Były też takie, które obejmowały do 3,3 metra wysokości. Te szczątki szkieletowe miały bardzo duże czaszki i gigantyczne wręcz kości żuchwy. Historycy często wyszczególniali te szczątki we wczesnych lokalnych zapisach historycznych. Taki zapis można odnaleźć w archiwach hrabstwa Cass w stanie Michigan. Co odkryto już w trakcie badan kurhanów? Czy Giganci z Adeny są naszymi przodkami, czy też zupełnie inną, aczkolwiek humanoidalną cywilizacją?

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.