Genialne umysły

Opublikowano: 14.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 494

W naszym świecie od zarania dziejów pojawiały się wybitne jednostki z umysłem i inteligencją przewyższającą wszelkie normy i oczekiwania. Nie inaczej było w XX i XXI wieku. Kamil Wroński, Sho Yano, William James Sidis te 3 postacie są ewenementem na skalę całego świata. Już od najmłodszych dziecięcych lat szokowali swoich rodziców, wychowawców wiedzą i inteligencją jaką posiadali. Nikt nie mógł zrozumieć tego fenomenu a nauka do dzisiejszego dnia nie zna konkretnej przyczyny powstania tak wspaniałych umysłów. W tym materiale z serii „Genialne umysły” przedstawiona zostaje historia 3 wybitnych osobowości. Opisane zostają ich losy od najmłodszych dziecięcych lat i zdolności, które zaczęli posiadać jak młodzieńcy.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.