Generał na czele operacji zaszczepienia milionów Kanadyjczyków

Opublikowano: 28.11.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1221

Były dowódca NATO, generał dywizji, Dany Fortin stanie na czele grupy zadaniowej kierującej kanadyjskimi działaniami w zakresie dystrybucji szczepionek. Zespoły wojskowe współpracują już z Kanadyjską Agencją Zdrowia Publicznego nad planowaniem masowego szczepienia populacji.

Fortin ostatnio pełnił funkcję szefa sztabu w Kanadyjskim Połączonym Dowództwie Operacyjnym.

Health Canada, może wydać że ​​pierwszą zgoda na szczepionkę COVID-19 jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. Szczepionka firmy Pfizer, jedna z trzech ocenianych przez agencję i podobno skuteczna w ponad 90 procentach, jest na najbardziej zaawansowanym etapie zatwierdzania.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 2,14 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o