Gdzie zniknął Faeton?

Opublikowano: 26.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 578

Czy starożytne źródła są echem wiedzy o ziemskiej cywilizacji Faetów, która osiągnęła najwyższy poziom rozwoju, ale, jak na ironię, została zniszczona przez fragment swojej rodzimej planety – dużą asteroidę, która zderzyła się z Ziemią? Jaki związek z Księżycem ma Faeton? Główny opiekun Biblioteki Aleksandryjskiej Apoloniusz Rodius napisał, że był czas, kiedy księżyc nie istniał na ziemskim niebie. Mity Buszmenów z RPA mówią również, że przed potopem nocne niebo oświetlały tylko gwiazdy. W najstarszych kronikach Majów nie ma informacji o Księżycu. Skąd więc się wziął Księżyc w naszym układzie słonecznym?

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.