Sumliński ostro o zakręceniu kurka z gazem

Opublikowano: 29.04.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 635

Wojciech Sumliński w Mediach Narodowych ostro o zakręceniu przez Putina kurka z gazem. Uważa sytuację za „przekręt gazowy stulecia”.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. GaPio2 29.04.2022 20:48

    Jeśli dobrze zrozumiałem, to chyba jest jakiegoś rodzaju “żal” i zdziwienie, że w sytuacji kiedy najbardziej “kłapiemy dziobem”, wysyłamy broń na Ukrainę, żądamy większych sankcji niż pozostali i ogólnie wieszamy psy na Rosji, to Putin zamiast dalej nam dostarczać gaz zamyka kurek i to znaczy, że jest podły, używa gazu jako broni itp. bo powinien pewnie dać nam jakieś rabaty w tej sytuacji albo przynajmniej grzecznie wywiązywać się z umów? No dość ciekawe podejście…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.