Gaz z Baltic Pipe tylko dla Ukrainy!

Opublikowano: 16.08.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1060

Kilka vlogów Krzysztofa Atora Woźniaka dotyczące kryzysie energetycznego i gospodarczego.

Gaz z Norwegii przez Baltic Pipe będzie tylko dla Ukrainy. PiS kompletnie schrzanił sprawę.

Węgiel to symbol upadku Polski. Będzie na zimę, ale dopiero wiosną! W tle Mateusz Morawiecki.

Niedługo inflacja wyższa niż w Polsce będzie tylko w Turcji i Rosji?

Afera węglowa! Według Andrzeja Dudy Polska ma węgla na 200 lat! Dlaczego jest wywożony z Polski w chwili kryzysu energetycznego?

Bankructwo Polski to już fakt! By to „ukryć” wpędzają nas w wielkie kłopoty.

9

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 16.08.2022 11:17

    Mamy być ,,dziadami,, Europy i bankrutami. jak widać skutecznie to robią…a lud dalej ,,śpi,,..Obudzą się może zimą jak będą marznąć…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.