Gatesowie rozwodzą się z powodu znajomości Billa z Epsteinem

Opublikowano: 11.05.2021 | Kategorie: Polityka, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1908

Według „Wall Street Journal” Melinda French Gates zaczęła rozmawiać z prawnikami zajmującymi się rozwodami na ponad rok przed ogłoszeniem jej rozstania z Billem Gatesem , częściowo z powodu obaw związanych z kontaktami jej męża z skazanym pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Według gazety, jej niepokój związany z związkami jej męża z Epsteinem sięga co najmniej 2013 roku.

„New York Times” poinformował w październiku 2019 r., że miliarder spotkał się z Epsteinem kilka razy. Rzeczniczka współzałożyciela Microsoft Corp. powiedziała wówczas, że spotkania koncentrowały się na filantropii. Epstein zmarł w więzieniu dwa miesiące wcześniej, czekając na proces w związku z zarzutami federalnymi związanymi z wykorzystywaniem nieletnich.

Rozwód został wynegocjowany podczas pandemii, z udziałem zespołów prawników współpracujących z mediatorem w celu podziału majątku, który według Bloomberg Billionaires Index opiewa na 145 miliardów dolarów.

Na kilka dni przed śmiercią w więzieniu w Nowym Jorku Epstein wyznaczył mało znanego inwestora venture capital w dziedzinie biotechnologii o nazwisku Boris Nikolic jako wykonawcę swojego testamentu. Nikolic pracował jako doradca naukowy Billa Gatesa, a ostatnio sfinansował kilkanaście firm zajmujących się edycją genów i innymi technologiami medycznymi.

W przesłanym wówczas e‑mailem oświadczeniu Nikolic powiedział Bloombergowi, że Epstein nie konsultował z nim sprawy testamentu i że nie ma zamiaru wypełniać obowiązków.

Książka Dylana Howarda pt. „Dead Men Tell No Tales” przedstawia teorię, że Ghislaine Maxwell i Jeffrey Epstein byli izraelskimi szpiegami, ponoć zmarły ojciec Ghislaine, Robert Maxwell, przedstawił Jeffreya prowadzącym z Mossadu, zanim zmarł w 1991 roku w tajemniczych okolicznościach. Robert — który również był szpiegiem Mossadu, według źródeł tej książki — powiedział im, by „zaakceptowali” Jeffreya — czytamy w „Daily Mail”.

Epstein i Ghislaine zwabiali następnie znanych polityków i celebrytów, by uprawiali seks z nieletnimi dziewczynami, który filmowali a nagrania używali do szantażu. Kilka jego ofiar twierdzi, że w domach zainstalowano kamery i że Epstein przechował materiał w bezpiecznym miejscu. Teoria opiera się na przekonaniu, że Robert Maxwell, ojciec Ghislaine’a, który zmarł w tajemniczych okolicznościach w 1991 roku wypadając z jachtu, był także szpiegiem Mossadu — co twierdzono od lat, ale czego nigdy nie udowodniono.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: WSJ.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. KubaD. 11.05.2021 11:51

  ” …zwabiali następnie znanych polityków i celebrytów do seksu z nieletnimi…”
  Ha ha. Dobre sobie.

 2. Szurnięty Mędrzec 11.05.2021 12:11

  Melinda Gates to zupełnie inna osoba, w porównaniu do tej sprzed kilku lat. Zmienił się jej wygląd, głos i osobowość. Anyway, ten rozwód jest z powodu braniu przez małżeństwo Gates udziału w sfałszowaniu wyborów prezydenckich 2020 w USA. Wojsko odbierze im teraz ziemie i cały majątek

 3. BANDZIORkaq 11.05.2021 17:17

  Wiedziałam , że kroi się jakaś afera. Jak się robi gorąco w okolicach dolnej części pleców to lepiej rozwodzik machnąć, bo nigdy nie wiadomo, ile brudu wypłynie na wierzch.

 4. Matylda 12.05.2021 08:34

  Zapomnieliście dodać, że papa maxwell był właścicielem koncernu medialnego (propaganda), siostra maxwell jest jakimś kozakiem od medycyny eksperymentalnej, czy też biotechnologii i wiele innych, o których jeszcze się dowiemy, powlekli siatką powiązań cały glob. Znakomite śledztwo prowadzi amazingpolly .net, śledzi fundacje i powiązania rodzinne i to co opowiada, jeży włos na głowie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.