Gadzia agenda na Ziemi

Opublikowano: 06.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1343

Dlaczego na Ziemi zrodziła się ludzkość i kto stoi za tym „projektem”? W tym celu powołam się na fragmenty książki Barbary Marciniak pt. „Ziemia zwiastunów świtu”, w której można znaleźć bardzo interesujące fragmenty, które łącząc z wiedzą przekazaną np. przez Sumerów, dają nową jakość rozumienia naszych losów sprzed wielu tysięcy lat. Będzie to opowieść o gadzich przybyszach, genialnych inżynierach genetycznych i lekcji na przyszłość…

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. JedynaDroga 06.06.2023 08:10

  Istoty które odpowiadają za nasze zniewolenie, najprawdopodobniej też stoją za uciskiem ludzi w tej części galaktyki.

  Chodzą słuchy, że ich rodzinnym domem jest konstelacja gwiezdna Smoka ( Draco )

  Psychopatyczna rasa obcych, twórcy prawie wszystkich religii, mistrzowie genetycznych eksperymentów to właśnie żółta rasa wyszła spod ich gadzich ” rąk ” widzą ludzi jako swoich wiecznych, posłusznych niewolników. Ich ostatecznym celem jest wybicie ( a także tajnych towarzystw które rządzą nasza planetą ) wszystkich rdzennych ras które zamieszkują Ziemię zanim Draco przybili w tą część galaktyki. Akcja o kryptonimie ” Apokalipsa ” , trzecia wojna światowa.

  Wszystkie ” wizje ” , ” podróże astralne ” itp. kiedy to ludzie przedostają się swoją świadomością do wyższych wymiarów, których doświadczali min. Św. Jan, Mahomet, Budda czy siostra Faustyna , przed którą ” zmaterializował ” się Jezus, są symulowane przez ultra -zaawansowaną obcą technologię.

  Celem tych okultystycznych seansów, kiedy ludzie stają się medium jest przekazywanie ” rozkazów ” tutaj na ziemię, oczywiście wszystko jest zaszyfrowane. Podczas śmierci klinicznej kiedy ludzie widzą biały tunel światła i doświadczają ” wizji ” Jezusa, czy tam spotykają inne istoty że świata religijnego ( wszystko zależy z którym programem religijnym miał do czynienia człowiek ) jest to też element obcej technologi.

  Mało tego cykl reinkarnacji ludzkich ” dusz ” z powrotem na Ziemi też jest wymysłem gadów( koncepcja soul traps)
  Jakiś czas temu na portalu wolne media ukazał artykuł gdzie min. Platon spisał ” podróż ” osoby która przeszła śmierć kliniczną , polecam zapoznać się z tym linkiem.

  https://youtu.be/iw8Kkkft9iU

  Draco są mistrzami w oszukiwaniu oraz manipulowaniu ludzkimi umysłami.

  Rdzenną rasą która zamieszkuje Ziemię od milionów lat są czarnoskórzy, w Afryce egzystuje plemię Dogonów ( Dogon
  tribe of Mali ) którzy w swojej zaawansowanej kosmologii opowiadają historię o tym, że pochodzą z Syriusza.

  Rasa biała, która jest lepiej przysposobiona od czarnej przybyła tutaj w roli kolonizatorów, tych którzy szerzą cywilizację, często w opisach rasę białą przyrównuje się do delfinów z racji ich piękna.

  Rasy żółte, Mongołowie, żydzi są genetycznymi tworami których stworzyli Draco.

  Geny.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.