Fundacja Rockefellera „przewidziała” brak żywności w 2020 r.

Opublikowano: 30.06.2022 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1822

Czy Fundacja Rockefellera przewidziała przyszłość?

Mówi się nam, że zbliżające się niedobory żywności są przede wszystkim skutkiem zmian klimatu i konfliktu Rosja-Ukraina. Jednak w lipcu 2020 roku Fundacja Rockefellera już to przewidziała i wezwała do reorganizacji systemu żywnościowego jako całości, aby zaradzić temu problemowi.

Raport „Reset the Table: Reset Table: Meeting the Moment to Transform the U.S. Food System”, opublikowany przez Fundację Rockefellera 28 lipca 2020 roku, mówi o tym, jak pandemia COVID spowodowała „kryzys głodu i braku pożywienia” w Stanach Zjednoczonych, „jakiego ten kraj nie widział od pokoleń”.

Według Fundacji Rockefellera, pandemia ujawniła głębokie problemy w amerykańskim systemie żywnościowym, które wymagają „zresetowania”. Raport “Reset the Table” został opublikowany zaledwie miesiąc po tym, jak Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) oficjalnie ogłosiło swoje plany “Wielkiego Resetu”, a wielu autorów dokumentu Fundacji to członkowie WEF.

Choć raport podkreśla potrzebę „zdrowej diety” i „zrównoważonej” produkcji żywności, nie pojawiają się w nim słowa „naturalna”, „organiczna” czy „karmiona trawą”, więc nie o to w nim chodzi.

WEF od lat promuje ideę, że owady powinny być uznawane za zdrową, zrównoważoną alternatywę białkową, która może uratować środowisko i rozwiązać problem głodu na świecie. Wygląda na to, że nic nie umknie proroczym umysłom samozwańczych projektantów przyszłości. Precyzyjnie przewidują “klęski żywiołowe” i przepowiadają przypadkowe “działania Boga”. Wiedzą o wszystkim, zanim to się stanie. Być może naprawdę są prorokami. A może po prostu opisują nieuchronne skutki swoich własnych działań.

Na podstawie: Articles.Mercola.com, TheBurningPlatform.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.