Fundacja Clintonów i NXIVM

Opublikowano: 02.04.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 417

Po Pizza Gate – satanistycznym dochodzeniu internautów w trakcie kampanii prezydenckiej 2016 roku – policja w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła szeroko zakrojoną operację wyłapywania powiązanych z partią Demokratyczną okultystów-pedofilów w całych Stanach. Program ten rozszerzono na cały świat po publikacji dekretu wykonawczego podpisanego przez prezydenta Donalda Trumpa.

Jak ustalono w wielu publikacjach globalna sieć okultystów-pedofilów ma swoje korzenie w religii Thelema stworzonej przez okultystę Alistera Crowleya, który należał do organizacji Złoty Brzask, która była tajemną organizacją krzewiącą nauki różokrzyżowców, alchemików i kabalistów. Był on wydalany z wielu krajów za praktyki okultystyczne, zgony, a w jego pismach pojawiają się odniesienia do najbardziej makabrycznych i odrażających rytuałów, włączając w to ofiary z dzieci. Sam Crowley jest jednak bardziej bezpośrednio powiązany z republikańskim establishmentem poprzez rodzinę Bushów, gdzie Paulina Pierce po spotkaniach okultystycznych w Paryżu miała z Crowleyem córkę Barbarę Pierce (która, przetrzymywała swoje poronione dzieci w słoikach), która wyszła za mąż za Georgea W. Busha z okultystycznej organizacji Skull & Bones.

Poniżej elementy rytuałów Thelema w formie performansu.

Członkowie na samych szczytach partii demokratycznej są powiązani z tym kultem co można było zaobserwować w opublikowanych przez “Wiki Leaks” mailach Johna Podesty, który omawiał spotkania Thalemy z artystką Mariną Abramović. Również widoczne jest to w oficjalnych publikacjach, jeśli wiemy czego szukać, gdzie stwierdzono publicznie, iż rodzina Clintonów wielokrotnie podróżowała z Jeffreyem Epsteinem, na jego prywatną wyspę by angażować się w seks z nieletnimi.

Wsparte dekretem prezydenckim dochodzenia rządowe trwają dalej i w oficjalnych mediach ponownie wskazuje się na silne powiązania z Partią Demokratyczną. Jest to silnie zaakcentowane przy okazj kultu Nxivm, którego ostatnio zaaresztowana współzałożycielka Nancy Salzman, jest członkiem Clinton Global Initiative.

Jest ona również właścicielem organizacji Rainbow Cultural Garden (systemy edukacji dla dzieci), Jiness (wspieranie pozycji kobiet w społeczeństwie), Ethical Humanitarian Foundation (fundacja wspierająca etykę i ludzkość dążącą ku lepszej cywilizacji), In Lak’ Ech oraz Compromiso por la Paz (ruchy zmieniające przemoc współczuciem w Meksyku), Society of Protectors (organizacja walcząca z nienawiścią), Keith Raniere Conversations (organizacja promująca szefa kultu Keitha Ranierea) i wiele innych.

Na stronie “Fox News” czytamy: „Jak podały władze w poniedziałek, przywódca sekty z Nowego Jorku, który nazwał kobiety swoimi „niewolnikami”, oznaczał je swoimi inicjałami i zmuszał do aktów seksualnych, został aresztowany w Meksyku w związku z nielegalnym handlem narkotykami. Keith Raniere, współzałożyciel kultu Nxivm, który rozpoczął swoją działalność ponad dwie dekady temu, został aresztowany po tym jak meksykańscy urzędnicy imigracyjni znaleźli go w luksusowej meksykańskiej willi niedaleko Puerto Vallarta, donosi Albany Times Union. Podobno zatrzymał się z kilkoma kobietami w willi kosztującej 10 000 dolarów za tydzień. Raniere powrócił w poniedziałek do Teksasu. Oczekuje się, iż pojawi się w sądzie we wtorek w Fort Worth w sprawie oskarżeń złożonych przez prokuratorów federalnych z Brooklinu. Władze stwierdziły, że Raniere, znany w organizacji jako „Vanguard” (Awangarda), utworzył sekretną grupę NXIVM, w której kobiety wstępowały do ​​klubu sado-maso o nazwie “Dominus Obsequious Sororium”, co oznacza „Władca nad kobietą niewolnikiem”. Kobiety – zwykle szczupłe, ponieważ trzymały się niskokalorycznych diet – rzekomo poddano praniu mózgu, aby myślały, że najlepszym sposobem na awans społeczny jest bycie “niewolnikiem”. Jak stwierdza oskarżenie Raniere zmuszał kobiety do uprawiania z nim seksu i wykonywania obowiązków dla „władców”. Kobiety uczestniczyły również w nagrywanych na wideo ceremoniach naznaczania, w których inicjały Raniere’a wypalano w okolicy miednicy. “Podczas ceremonii naznaczania niewolnicy musieli być całkowicie nadzy, a mistrz kazał jednemu niewolnikowi filmować, podczas gdy drugi trzymał niewolnika, który był znakowany” – stwierdza oskarżenie. Kobiety które nie dotrzymywały tajemnicy były poddawane publicznym upokorzeniom. Raniere karał kobiety za nieprzestrzeganie rozkazów, zmuszając je do “noszenia wymion krów na swoich piersiach, podczas gdy ludzie wyzywali je” – napisano w dokumentach sądowych. Innym razem zamykano je w klatkach. Raniere uciekł do Meksyku w listopadzie ubiegłego roku po tym, jak rząd rozpoczął rozmowy z potencjalnymi świadkami na temat rzekomych działań przywódcy kultu. “The New York Times” opublikował artykuły o niektórych kobietach, które odłączyły się od tajnej grupy. Władze federalne szukały Raniere’a przez wiele miesięcy, ponieważ używał szyfrowanych e-maili i porzucił telefon. “Gdy przybyły władze imigracyjne pozwany nie współpracował, i po tym jak został aresztowany kobiety własnym samochodem z dużą prędkością ścigały samochód w którym przewożono oskarżonego” – napisano w dokumentach sądowych. Jak podała gazeta “Albany Times Union” we wtorek agenci federalni weszli również do domu współzałożycielki Nxivm Nancy Salzman.”

Na tej stronie można zobaczyć setki zadowolonych klientów Nxivm.

W artykule czytamy dalej: „Raniere był promowany jako “naukowiec, matematyk, filozof, przedsiębiorca, pedagog, wynalazca i autor”, który “poświęcił całe życie studiowaniu ludzkiej psychodynamiki i rozwijaniu nowych narzędzi na rzecz wzmocnienia człowieka, ekspresji i etyki” – głosi strona internetowa grupy. Raniere i Nxivm byli przedmiotem krytyki od co najmniej 2012 roku, kiedy “The Times Union of Albany” opublikował serię artykułów badających organizację i zarzuty wskazujące na to, iż jest to kult. Z biegiem lat, Nxivm przyciągnął nagradzaną nagrodą Emmy aktorkę Allison Mack. Władze twierdzą również, że Raniere był finansowany przez Clare Bronfman, dziedziczkę fortuny alkoholowej Seagram. Bronfman dała miliony dolarów na pokrycie kosztów takich jak prywatne podróże lotnicze kosztujące 65 000 USD za lot, mówią gazety.”

Z tego miejsca dochodzenia kierowane przez administrację Trumpa rozszerzają się na całą partię demokratyczną, i zbory satanistyczne w kraju i na całym świecie, z którymi kontaktów nie wstydzi się nawet córka Hillary i Billa Clintonów. Nancy Salzman przez lata przekazała kilkanaście wpłat na Fundację Clintonów. Pytanie, w zamian za co? Niewątpliwie wkrótce się dowiemy…

Na podstawie: WhiteHouse.gov, YouTube.com, en.Wikipedia.org, DailyMail.com, ExecutiveSuccessPrograms.com, FoxNews.com
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Łukasz Enki
Użytkownik
Łukasz Enki

W zasadzie żadnych konkretów, prócz tego że przywódca sekty miał dobrowolne niewolniczki.
I samo w sobie w dzisiejszych czasach to nie dziwi.