Fryzjerka w roli producentki filmowej

Opublikowano: 23.01.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 784

Kanadyjczycy idą śladem Polaków i również usiłują obchodzić zakazy lockdownu, zmieniając profil działalności na ten dopuszczony nowymi przepisami, w Polsce ludzie masowo zapisują się do klubów triathlonowych, aby móc kontynuować treningi na stokach, w Kanadzie, pomysłowe fryzjerki zmieniły profil zakładu w St. Catharines na studio produkcji filmowej, gdyż produkcja filmowa w Ontario nadal może się odbywać i nie została zakazana na mocy przepisów o stanie wyjątkowym. W ten sposób słowo cut nabrało w ich zakładzie filmowego znaczenia.

„W związku z ostatnim zamknięciem musieliśmy znaleźć sposób na przetrwanie” – tłumaczy Alicia Hirter, która od prawie 20 lat prowadzi Chrome Artistic Barbering. „Dlatego staliśmy się planem filmowym i studiem”. „Ludzie, którzy przychodzą tu na strzyżenie, to nie tylko klienci, ale także aktorzy, którzy biorą udział w przesłuchaniu do roli lub występują w naszym programie telewizyjnym lub podcaście”.

Po przejrzeniu zasad blokowania, które pozwalają na kontynuowanie nagrań filmowych, po prostu zmieniła rodzaj biznesu. Oznacza to, że twoja fryzura i żarty, które ją otaczają, są na filmie i zostaną zmontowane w programie.

Alicia twierdzi, że urzędnicy miejscy dali jej przyzwolenie, ale potem przyszła kontrola prowincyjnego inspektora zdrowia, który nie był przekonany. W środę telefonowano z miasta St. Catharines grożąc, że wkrótce mogą zostać postawione zarzuty.

W jej maleńkim studiu filmowym – z kamerami i ustawionym oświetleniem – zabierają tylko jednego aktora naraz. „Wszyscy tu tylko odgrywamy przedstawienie” – zapewnia fryzjerka, którą z kamerą odwiedziła telewizja Rebel.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o