Front Narodowy chce powrotu wieprzowiny do szkół

Opublikowano: 05.04.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 340

W tych francuskich miastach, gdzie w wyniku niedawnych wyborów samorządowych merami zostali przedstawiciele Frontu Narodowego, nowe władze przywrócą w stołówkach szkolnych dania zawierające wieprzowinę – ogłosiła 4 kwietnia Marine Le Pen.

Przewodnicząca skrajnie prawicowej partii oznajmiła, że celem tego kroku jest “zachowanie laickości, która jest w poważnych opałach we Francji. Nie zaakceptujemy żadnych wymogów religijnych w szkolnych menu” – powiedziała w radiu RTL.

Zapowiedź Le Pen skrytykowała partia komunistyczna, oceniając ją jako “ledwie maskowaną ofensywę antymuzułmańską”.

We Francji lokalne władze nie są zobowiązane do serwowania w szkołach posiłków dostosowanych do przepisów religijnych jakiegokolwiek wyznania. Jednakże w niektórych miejscowościach uczyniono zadość prośbom rodziców wyznania muzułmańskiego, których dzieci chodzą głównie do szkół publicznych. Liczbę muzułmanów szacuje się w 65-milionowej Francji na 5 mln.

Autor: jkl
Źródło: Lewica.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Jedzenie zamordowanych świn to zachowanie laickości? Będą faszerować dzieci niskiej klasy mięsem na złość muzułmanom i Żydom? Normalnie niczym dziecko chcace odmrozić sobie uszy na złość matce. Może jeszcze zakażą dzieciom się myć, bo islam mówi o kąpieli, zresztą nie tylko islam większość nurtów hinduistycznych też poleca mycie się, codzienne :) No niestety chrześcijaństwo dopasowano do barbarzyńców którzy je przyjeli i jest już dopasowane do bruudasów jedzących byle co.

geryk
Użytkownik
geryk

Kazdy powinien miec wybór czy ma ochoté zjesc kawal swini, starego kozla czy marchewké.
Ktos kto uwaza, ze muzulmanie sá tak niezwyklymi czycioszkami bo podmywajá sie odrobiná wody przed modlitwá, lub po skorzystaniu z toalety(zamiast papieru toaletowego) to znaczy ze nie mial nigdy z nimi do czynienia. Czésto, choc nie zawsze, w otoczeniu domu muzumanina panuje okrutny syf, a palenie smieci na podwórku (np: zuzyte opony samochodowe, materace, plastik, ubrania) jest zwyczajná czynnosciá.
Zwolennikom i propagatorom multikulti polecam obejrzec na YouTube “muslim patrol” to dowiedzá sié co nieco na temat tolerancji w wydaniu muzulmanow.