Francuzi zapowiadają wyginięcie białych chrześcijan w Europie

Opublikowano: 05.11.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1735

Sondaż przeprowadzony przez firmę badawczą Harris Interactive wykazał, że 61 procent Francuzów uważa za najbardziej prawdopodobny scenariusz wyginięcia białych chrześcijan w Europie w wyniku masowej migracji z krajów muzułmańskich i afrykańskich.

Badanie zostało przeprowadzone w celu zrozumienia, w jakim stopniu francuscy wyborcy wierzą w koncepcję „wielkiego zastąpienia”. Jej autorem jest skrajnie prawicowy polityk i pisarz Eric Zemmour, który mógłby konkurować z urzędującym prezydentem Francji Emmanuelem Macronem w nadchodzących wyborach prezydenckich w 2022 roku.

W ramach swojej koncepcji Zemmour twierdzi, że napływ migrantów doprowadzi do zastąpienia białej populacji, czyniąc imigrantów z krajów afrykańskich i islamskich przytłaczającą większością w Europie. Teoria ta jest szeroko krytykowana przez ekspertów, ale zyskuje popularność wśród mieszkańców Francji.

Naukowcy zapytali Francuzów, czy widzą przesłanki takiego zjawiska. W odpowiedzi 27 proc. respondentów stwierdziło, że taki scenariusz z pewnością spełni się w ramach obecnej polityki migracyjnej krajów europejskich. Tylko 39 procent osób powiedziało, że to „prawdopodobnie” lub „zdecydowanie” się nie stanie.

Pod koniec września Marine Le Pen, liderka konserwatywnej partii Zgromadzenie Narodowe i deputowana francuskiego Zgromadzenia Narodowego, która również twierdzi, że kandyduje na prezydenta V Republiki, ujawniła punkty swojego programu migracyjnego. Powiedziała, że jeśli otrzyma prezydenturę, przeprowadzi referendum, w którym zaprosi Francuzów do głosowania w następujących kwestiach, tj. zakaz przyznawania zasiłków nielegalnym imigrantom, wydalenie zagranicznych przestępców i zakończenie łączenia rodzin . Według niej tylko rodziny obywateli francuskich powinny otrzymywać pełne wsparcie we Francji.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. pikpok 05.11.2021 17:08

    Widać zwyrolom marzy się system kastowy tak jak w Indiach, Będą oni, ich sługusy, klasa najniższa i wykluczeni.

  2. gihad 06.11.2021 02:46

    Oczywiście że tak się stanie. Wymieranie białego człowieka postępuje w Europie w wykładniczym tempie. Starzenie się społeczeństwa i moda na 2+1 w zestawieniu z imigrantami z Afryki i Azji posiadającymi kilkoro dzieci i mocnymi więzami rodzinnymi nie może prowadzić do innych wniosków.

  3. pikpok 07.11.2021 12:54

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.