Francja przygotowuje się na masowe niepokoje

Opublikowano: 30.08.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Według źródeł wywiadowczych, francuskie siły bezpieczeństwa przygotowują się do masowych zamieszek i radykalizacji imigrantów, którzy przejmą całe dzielnice miast.

Armia przygotowuje plany awaryjne “ponownego przejmowania terytorium kraju”, odzyskania obszarów miast w przypadku gdyby populacja imigrantów uzyskała broń i stała się otwarcie wroga wobec władz.

“Mamy na przedmieściach wyobcowane dzieci czwartego pokolenia imigrantów, u których perspektywa radykalizacji jest coraz bardziej prawdopodobna” – stwierdził na łamach “Telegraph” informator wywiadu dodając, że silnie zorganizowane sieci islamistów przemyciły do kraju karabiny automatyczne Kałasznikowa i pociski przeciwczołgowe.

Broń pochodzi z Libii, gdzie francuski rząd uzbroił rebeliantów-dżihadystów podczas obalania pułkownika Kaddafiego.

Pociski mogą być wykorzystane do zestrzelenia samolotów, przekazały źródła, dodając, że piloci nie zostali przeszkoleni co do sposobów wykonania manewru uniku.

W ubiegłym tygodniu zradykalizowany dżihadysta próbował przeprowadzić atak w szybkiej kolei z Amsterdamu do Paryża. Atak został udaremniony przez odważne działania trzech Amerykanów i jednego Brytyjczyka, którzy obezwładnili terrorystę.

Francja nadal żyje styczniowymi atakami na “Charlie Hebdo”, podczas których zginęło 16 osób, zabitych przez trzech radykalnych islamistów.

Sondaż przeprowadzony w zeszłym roku wykazał, że aż 15 procent obywateli francuskich pozytywnie ocenia ISIL, a 27 procent osób w wieku 18-24 lata wyraża poparcie dla tej terrorystycznej organizacji.

Wielu zwolenników ISIL wywodzi się z 5-milionowej populacji muzułmańskiej, która jest największa w Unii Europejskiej. Według Jurija Rubinskiego, szefa Centrum Studiów Francuskich Rosyjskiej Akademii Nauk, poparcie ISIL wśród francuskich muzułmanów jest “przejawem masowego potencjału odrzucenia istniejącego systemu kraju jako całości. Jest to forma odrzucenia elit, forma protestu.”

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Na podstawie: Telegraph.co.uk
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
luzak1977
Użytkownik
luzak1977

“Francja przygotowuje się na masowe niepokoje” – ten tytuł mnie rozwalił.

BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Żeby chociaż jakaś transmisja była na żywo ;)))

agama
Użytkownik

tylko czekać na rewolucję islamistów w Europie

mr_craftsman
Użytkownik
mr_craftsman

“osobiście nie znam”…
no to sprawa załatwiona. “emigrant” nie zna żadnych terrorystów, to znaczy, że nie istnieją.
o dzięki ci, sprawco i stwórco świata “emigrancie”, że jednym stwierdzeniem zniszczyłeś terroryzm. =)

“zdrowo myślący” – zdrowo, czyli nie chorujący na “schizofrenię bezobjawową”, czyli typową chorobę wrogów markisizmu-leninizmu, szczególnie rozpowszechnioną w ZSRR ?

skoro tajne służby kierują wszystkimi terrorystami, to może do zamieszek nie doszło nie z powodu, że “społeczeństwo apelowało o pokój”, a dlatego, że służby zamieszek nie chciały ? ;>

argumentacja “emigranta” jest tak dziurawa, że można by przez otwory strzelać z RGP na ślepo….

Grafoss
Użytkownik
Grafoss

Jak znam Żabojadów, to najpierw będą udawać, że tolerują ekscesy a potem do…..ą zwolennikom wojującego islamu z grubej rury tak, że im się odechce. Zapłoną całe kwartały w dzielnicach i wyeliminują wszystkich. Mają doświadczenie w takich akcjach od Bonapartego, który wypalił z armat skierowanych wprost do tłumu.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Czy islamistów jest dużo czy mało to jest nieważne, liczy się to jak to pokażą media.
Nie ważne też jest to czy ataki były typowymi “Inside Job”, liczy się to jak to pokażą media.
Nie chce wyjść na jakiegoś zadufanego w sobie typa ale od lat pisze (uważam), że islam zostanie wykorzystany do odebrania nam resztek praw i wolności.
Na naszą niekorzyść przemawia idealne dobranie kozła ofiarnego.

mr_craftsman
Użytkownik
mr_craftsman

ojej, ale się “emigrant” podenerwował…

no i nadal – brak argumentów.
pierwszy emocjonalny, subiektywny post, i równie emocjonalna odpowiedź.

czyli nadal podtrzymujesz swoją tezę, że wśród muzłumanów nie ma terrorystów, a za – jak piszesz – “incydenty” odpowiadają wyłącznie służby specjalne ?

bo dokładnie taka była twoja teza. co więcej, podkreślałeś jej słuszność “zdrowym myśleniem”.
czyli ktokolwiek widział muzłumańskiego terrorystę, to jakby widział UFO i ma problemy ze “zdrowym myśleniem” ?

cóż, faktycznie – jak wspominasz – jest to argumentacja godna…Mao =)
tam też każdy, kto się zgadzał z Mao był “zdrowo myślący”.
inni – siali propagandę.

niestety, nie umiesz emigrancie dyskutować, za to gorliwie – i bezmyślnie – popierasz jedną opcję….

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ