Wciskają kolejny groźny preparat!

Opublikowano: 30.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 3413

Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło na koszt podatników promować szczepienie dzieci na HPV. Tuż przed rozpoczęciem kampanii tzw. „niezależni weryfikatorzy” obrali na cel artykuły o skutkach ubocznych tego preparatu, aby w chwili ogłoszenia akcji Polacy nie mogli dowiedzieć się prawdy o tym specyfiku, a jeśli się dowiedzą, by „przeczytali, że to nieprawda”. Skąd ta kampania? Ponieważ mocno spadło zainteresowanie Gardasilem (Silgardem) i firmy farmaceutyczne odnotowały straty finansowe. Działanie „niezależnych weryfikatorów” pokazuje, że służą rządowi i korporacjom farmaceutycznym.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.