Fluff – 569

Opublikowano: 06.01.2020 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2938


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Raptor 19.06.2012 20:10

    Ktoś napisał niedawno, że fluff jest strasznie kiepski, a tu przecież taka świetna, podwójna gra słów i kontekstu 🙂

  2. FreeG 22.06.2012 12:59

    Są zwyczajnie różne typy humoru.

    Inny żart powiemy na weselu, inny na rodzinnym obiedzie, inny kumplom przy piwie, a inny żart powie babcia swojemu wnuczkowi. Żarty w komiksie “Fluff” są typem z książeczki dla maluchów i nie każdemu będzie to odpowiadać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.