Fluff – 569

Opublikowano: 18.06.2012 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Raptor 19.06.2012 20:10

  Ktoś napisał niedawno, że fluff jest strasznie kiepski, a tu przecież taka świetna, podwójna gra słów i kontekstu :)

 2. admin 20.06.2012 08:29

  Bo ludzie tak mają, że jak coś mają na co dzień, to narzekają, a jak już „Fluff” się zakończy, to będą narzekać, że komiks nie jest już kontynuowany, a na nowy będą narzekać, że to nie to samo co „Fluff”.

 3. FreeG 22.06.2012 12:59

  Są zwyczajnie różne typy humoru.

  Inny żart powiemy na weselu, inny na rodzinnym obiedzie, inny kumplom przy piwie, a inny żart powie babcia swojemu wnuczkowi. Żarty w komiksie „Fluff” są typem z książeczki dla maluchów i nie każdemu będzie to odpowiadać.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.