Fluff – 223

Opublikowano: 23.01.2019 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM | RSS komentarzy

Przeczytano 835 razy!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Velevit 29.12.2010 16:02

    Hah, świetne przedstawienie tego jak umysł zniekształca i zuboża postrzeganie świata. Szkoda, że tkwiąc już wśród “abstrakcyjnych pojęć” wcale nie tak łatwo się w tym połapać. Większość po prostu wierzy, że to jest prawdziwy świat… gdyby tylko powyższa historyjka pomogła zrozumieć, że tak nie jest…

  2. Ciemnogrodzianka 29.12.2010 17:54

    To jak Velevit, istniejesz, czy to abstrakcja ?

  3. Fenix 30.12.2010 08:24

    Fajny film ,o istnieniu życia, wszystko takie prawdziwe :)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X