Fluff – 185

Opublikowano: 15.12.2018 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1748


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. HQ 19.11.2010 21:58

  Nie wiem, jakoś nie przemawia do mnie ten rodzaj humoru. Też tak macie? Te historyjki i ich opisy wcale nie są śmieszne ;):)

 2. pczola 21.11.2010 09:46

  Ja należę właśnie do tych osób, które rozpoczynają dzień od Fluffa. Dla mnie jest niesamowicie śmieszne…Zwłaszcza, że mam kota i wiem jak życiowe są pewne sytuacje 😀

 3. Trinollan 21.11.2010 15:30

  U mnie Fluff zawsze na początku. Ostatnia słodycz przed ‘ciężkimi’ tematami. 😉
  Komiks często mający dwie głębie, mogący być odniesiony z sukcesem do naszej rzeczywistości. Dalej pamiętam odcinki, które najbardziej mi się podobały – gdy Sasza wybrała się do talk-show oraz następniki tychże. 😉
  Niestety, często blog p. Niny Paley szwankuje (albo jest to problem z mojej strony) i nie mogę znaleźć komiksu w oryginale. Czy osoba odpowiedzialna za tłumaczenie kolejnych odcinków mogłaby wrzucać także bezpośredni link do oryginału (albo taki hostować wraz z tłumaczeniem)?

 4. sfisol 25.11.2010 15:30

  Przeglądając RSSy patrze tylko ile jeszcze pozycji zostało mi do kolejnego Fluffa 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.