Fluff – 121

Opublikowano: 11.10.2018 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń wpisu: 121

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Fluff – 376

Fluff – 375

Fluff – 3744
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Maurycy Hawranek

Dobrze wiedzieć, że ktoś te komiksy czyta. Bo już myślałem, po braku komentarzy, że zero zainteresowania.

sfisol

Czyta czyta! Spokojna głowa :-) Tylko czasami sa niefortunne tłumaczenia, jak np. w odcinku 107 “Bierz to!”, to chyba było w oryginale ‘Take this!’ w znaczeniu ‘A masz!’ :-)

Maurycy Hawranek

Tłumaczenie powinno brzmieć “zabieraj to”, ale nie zmieściło się w dymku, więc trzeba było zredukować do “bierz to”.

sfisol

A, no to wprowadziło mnie to w bład :-) Widzę, że komiksy mają ten sam problem podczas tłumaczenia co telefony komórkowe (np. “poł. niodebr.”) :P

pl Polski
X