Flaga Pułku Azow na Marszu Niepodległości

Opublikowano: 14.11.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1844

Straż Marszu Niepodległości nakazała zwinięcie flagi ukraińskiego Pułku Azow, niesionej przez jednego z uczestników Marszu Niepodległości. Zdarzenie zarejestrowały kamery internetowego kanału Pyta.pl.

Pułk Azow od lat budzi kontrowersje w przestrzeni publicznej. O obecności jego flagi podczas tegorocznego Marszu Niepodległości informował m.in. Marcin Dobski z „Salonu 24”.

Jak się okazuje, w tej sprawie interweniowała Straż Marszu Niepodległości. Zdarzenie zarejestrowały kamery Pyta.pl i całość interwencji można obejrzeć w relacji z Marszu Niepodległości.

Autorstwo: Paweł Kubala
Zdjęcie: Marcin Dobski
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.