Pracownicy tej firmy błagają o POMOC?

Opublikowano: 29.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 924

Firma Shein z Chin kradnie wzornictwo znanych marek, truje środowisko i wyzyskuje ludzi. Pracownicy często nie dostają wynagrodzenia za swoją pracę, z powodu rzekomej niskiej jakości zrobionych produktów, i nieraz wołają o pomoc. Influencerzy patologicznie promują tę markę.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MariuszM 29.05.2024 08:04

    Konkurencja robi szczujnię na sheina a sama nie robi lepiej. W Chinach przynajmniej zarabiają chińczycy i chińscy właściciele, a w pseudo szwalniach zachodnich, wyzyskiwani są chińczycy a gogusie z zachodniego korpo zbijają kokosy.

  2. rozrabiaka 29.05.2024 23:46

    Na zachodzie jest ogólna nagonka/dyskusja aby zakazać bezpośredniego handlu z chin bo to zabija całe “sieciówki”, teraz każdy widzi jakie marże sobie ustawiali 300-2000% za plastik.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.