Firma funduje pracownikom wakacje na Teneryfie

Opublikowano: 15.02.2022 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1611

Zafundowanie wyjazdu na Teneryfę swoim 55 pracownikom będzie kosztowało firmę rekrutacyjną z Walii aż 100 000 funtów. Jednak według niej warto podziękować im w ten sposób za pracę w czasie pandemii.

https://www.youtube.com/watch?v=V_Ir_ehO0b8

Pracownicy firmy rekrutacyjnej w Cardiff zostaną zabrani na wakacje all-inclusive na Teneryfę w kwietniu tego roku, w ramach podziękowań. Zaproszenie obejmuje 55 pracowników, w tym także tych, którzy niedawno dołączyli do zespołu.

Czterodniowy odpoczynek 55 pracowników na Teneryfie ma kosztować firmę 100 000 funtów. Wakacje mają być podziękowaniem za pracę w czasie pandemii, pracę, dzięki której firma nadal dobrze prosperuje i nie upadła, jak wiele innych.

Jedna noc w hotelu H10 Costa Adeje Palace kosztuje 140 funtów. Jak powiedział szef firmy, tłumacząc decyzję o wakacjach: „Rok 2020 był naprawdę trudnym okresem dla całej naszej branży – przeszliśmy od zawieszonego rynku pracy do pracy na najwyższych obrotach. Nasi pracownicy zmieniali nieustannie tryb pracy, na zdalną i na hybrydową, więc chcieliśmy po prostu objąć wszystkich ramionami i podziękować za ostatnie dwa lata. To opieka nad pracownikami i chcemy, aby wszyscy czuli się docenieni za ciężką pracę, jaką wykonali w ciągu ostatnich dwóch lat”.

Jedna z kobiet zatrudniona w firmie mówi: „Po tym, co można tylko opisać jako pełen wydarzeń rok, w którym wszyscy w Yolk pracowali ciężej niż kiedykolwiek, z przyjemnością mogę powiedzieć, że jedziemy na nasze wspólne wakacje. Rekrutacja dobrze znana jest z tego, że jest trudną i konkurencyjną branżą, więc mogę tylko podziękować firmie za stworzenie zachęty, która jest naprawdę pełna i sprawia, że wszyscy wygrywają. Nie sądzę, aby ktokolwiek wierzył, że zamiast iść do biura, odlecimy samolotem z 50 rekruterami. Dziękuję wszystkim moim niesamowitym kolegom, którzy przyczynili się do tego jako kolektyw, oraz właścicielom za postawienie swoich ludzi na pierwszym miejscu – nie mogę się doczekać, kiedy wypiję z wami drinka przy basenie, aby to uczcić”.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.