Fico, Raisi – kto następny?

Opublikowano: 21.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 912

Ostatnie dni to bardzo niebezpieczny okres dla światowych przywódców. Najpierw doszło do zamachu na premiera Słowacji Roberta Fico, który co prawda przeżył 5 strzałów oddanych w jego stronę przez zamachowca, ale jest w ciężkim stanie. Jeszcze nie opadł kurz po wydarzeniach u naszych południowych sąsiadów, a świat obiegła wiadomość o rozbiciu się śmigłowca, jakim podróżował prezydent Iranu Ebrahim Raisi. Po zamachu na Roberta Fico pojawiły się też w internecie pogróżki skierowane do „niepokornych” europejskich przywódców: premiera Węgier Wiktora Orbana, prezydenta Serbii Aleksandara Vucicia czy przywódcy bośniackich Serbów Milorada Dodika. Oczywiście nie wiemy, czy i jeśli tak, to czyje służby specjalne stoją za takimi działaniami, ale pozostaje logiczne rozumowanie, wskazujące na dotychczasowego światowego hegemona. Czy jednak rzeczywiście? Na to i inne pytanie w kolejnym odcinku cyklu „Dokąd Zmierzamy?” odpowie doktor Leszek Sykulski.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.