Festiwal Kultury Żydowskiej w Gazie…

Opublikowano: 01.08.2014 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 455

Radość przepełnia serca żydów „prawego skrzydła” w Izraelu: „jutro w Gazie nikt nie pójdzie do szkoły, bo nie ma już dzieci”, „Gaza jest cmentarzem” itd. Wyglądałoby to jak radość po meczu futbolowym gdyby nie to, że dotyczy to ludobójstwa na palestyńskiej ludności Gazy. Nie wszyscy w tym kraju są rasistowskimi psychopatami, choć na pewno składa się z nich rząd izraelski. Nie można mieć już wątpliwości, że szaleniec Netanjahu dąży do anihilacji ludności palestyńskiej, której jedynym problemem jest to, że mieszkała przez tysiąclecia na terenach upatrzonych przez mafię Rothschildów do stworzenia terrorystycznego państwa Izrael – punktu wypadowego do podboju świata i schronu dla zbrodniarzy.

Niewielu polityków zdecydowało się na potępienie ludobójczego ataku na Gazę. Wyjątkiem jest 55 członków australijskiego parlamentu pod przewodnictwem Lee Rhiannona, którzy wystosowali wspólną petycję z 25 lipca 2014 r.: „My niżej podpisani wzywamy wszystkich członków parlamentu federalnego i parlamentów stanowych do potępienia izraelskiego bombardowania i inwazji na Gazę. (…) Ponad 1200 Palestyńczyków w Gazie zostało zabitych od początku ataku 3 tygodnie temu. Wg ONZ 75% to ludność cywilna, w tym 168 dzieci. (…) Rakiety wystrzeliwane z Gazy nie są w żaden sposób porównywalne ze zmasowanym atakiem militarnym sił Izraela, które są jednymi z najsilniejszych na świecie (…) Konwencja Genewska zakazuje wymierzania zbiorowej kary – jest to zbrodnia wojenna. (…) Społeczność międzynarodowa włączając w to Australię, ma żywotną odpowiedzialność by wywrzeć presję na Izrael by zakończył obecny atak na Gazę…”

Czy można oczekiwać podobnej petycji ze strony polskich polityków? Nie sądzę, gdyż realizują oni sterowaną właśnie z Izraela politykę przemiany Polski i Ukrainy w Judeopolonię. Czeka nas więc to samo co ludność palestyńską w ich rodzinnym kraju – oczywiście, jeśli nie będziemy nic z tym robić.

Skala zniszczeń Gazy jest jednak znacznie większa niż to przedstawiają służalcze syjonistycznym żydom media. Na stronie Jima Stone zamieszczono zdjęcia Gazy przed i po ataku. Mówią same za siebie:

Czy nie przypomina to Warszawy po Powstaniu Warszawskim? Ocena ONZ nieco ponad 1000 ofiar z pewnością jest nazbyt optymistyczna, wg Stone’a jest to raczej liczba pięciocyfrowa. Pamiętajmy, że w Gazie mieszka prawie pół miliona ludzi.

Jeśli chodzi o pretekst do bombardowania, Jim Stone (jimstonefreelance.com) przytacza swój artykuł sprzed 11 lat, w którym przekonywał iż zamachowcy-samobójcy są fałszywką propagandową – pretekstem do ataków „odwetowych”. Islam bowiem całkowicie zakazuje samobójstwa, niezależnie od okoliczności. Ponadto, jeśli muzułmanie planowaliby ataki bombowe, to robiliby to tak, by samemu ujść z życiem – co pozwalałoby na kolejne zamachy z ich udziałem.

Natomiast możliwe jest, że Palestyńczycy byli wrabiani w „samobójcze” ataki bombowe, jako że wielu z nich pracuje dla izraelskich firm dostawczych. Nawet jeśli 1 na milion paczek zawiera bombę, to jest to już wystarczający powód by posądzić muzułmanów o zamachy samobójcze.

Podobne bandyckie taktyki wysadzania stosowane są też przez amerykańską armię, co zdarzało się np. w Iraku, gdzie podczas wojny rekwirowano Irakijczykom samochody, następnie zwracano im je załadowane materiałami wybuchowymi, o czym właściciele samochodów nie wiedzieli, kierując ich na policję. Tam wybuchały. Takich przypadków było wiele, a przyczyna była taka, jak wyżej, o czym świadczą wpadki.

Np. w 2005 roku 64-letni rolnik Haj Haidar Abu Sijjad został wraz z 11-letnim wnukiem zatrzymany przez Amerykanów, którzy rzekomo mieli przeszukać jego bagażnik (Sijjad przewoził pomidory w kontenerach). Na szczęście wnuk zauważył, że jeden z amerykańskich żołnierzy umieścił przedmiot wielkości melona pomiędzy kontenerami. Haj zatrzymał więc samochód i okazało się, że w bagażniku umieszczona jest bomba zegarowa! Wyrzucił ją do rowu i pojechał dalej. W drodze powrotnej okazało się, że bomba zabiła trzy owce i zraniła pasterza.

Drugi przypadek dotyczy kierowcy, któremu skonfiskowano prawo jazdy, ale skierowano go wraz z samochodem do amerykańskiego obozu wojskowego na przesłuchanie. Po godzinnym przesłuchaniu skierowano do posterunku policji al-Kadhimia, gdzie miał otrzymać swoje prawo jazdy. Kierowca zauważył jednak, że wiezie coś ciężkiego, a nad sobą zauważył helikopter. Pod tylnym siedzeniem był ukryty 100 kg ładunek materiałów wybuchowych, który zapewne podłożono w amerykańskim obozie.

W trzecim przypadku było podobnie, z tym że kierowca miał szczęście, gdyż nastąpiła awaria samochodu. Mechanik, który go naprawiał zauważył, że zapasowa opona jest wypchana materiałem wybuchowym.

Jeszcze bardziej perfidnie wyglądają operacje fałszywej flagi z udziałem tzw. „samobójców” z pasami wybuchowymi. Stone twierdzi, że ci „samobójcy” są osobami porwanymi z okolicy, w której ma dojść do zamachu. Te okolice są dobierane zgodnie z wolą osadników żydowskich.

Porwanych zabija się, miażdżąc twarz tak, by jej nie można było rozpoznać. Pobiera się od nich narządy, a ciało się zszywa. Na zdjęciu niżej szwy widać bardzo wyraźnie.

Narządy są rozrzucane w miejscu, w którym doszło do wybuchu po to, by po zrównaniu terenu buldożerami można było „zidentyfikować” sprawcę. Zmiażdżona twarz uniemożliwia identyfikację osoby, aby nie było żadnych niespodzianek. Sprawa identyfikacji DNA jako dowodu na zamach, który rzekomo zawsze mają izraelscy Żydzi jest mocno naciągana, gdyż po pierwsze nikt nie jest w stanie zebrać DNA z miejsca zamachu i dostarczyć go do laboratorium w ciągu 2 godzin, po drugie – żadne laboratorium nie jest w stanie w ciągu kilku godzin powielić DNA – ten proces zajmuje kilka dni. Natomiast w każdym przypadku buldożery wkraczały na zbombardowany teren kilka godzin po zamachu, co dowodzi tego, że są to operacje fałszywej flagi sterowane najprawdopodobniej przez Kneset.

Warto wiedzieć o tego typu operacjach fałszywej flagi na przyszłość, gdyż i w Polsce może dojść do eskalacji gry „dziel i rządź”, czyli podziału społeczeństwa na „terrorystów” i służalczą reżimowi policję.

Na koniec warto zauważyć, że nikt nie proponuje sankcji wobec Izraela, który bezkarnie morduje tysiące niewinnych ludzi, za to niemal cały świat Zachodu jednogłośnie potępia Rosję, wprowadzając sankcje za zupełnie bezzasadne pomówienia odnośnie zestrzelenia samolotu linii malezyjskich, podczas gdy ten przed samym upadkiem był eskortowany przez samoloty ukraińskie! Ponadto, zdjęcia z miejsca katastrofy jednoznacznie dowodzą, że był to samolot, który zniknął kilka miesięcy temu, o czym wkrótce szczegółowo napiszemy w przyszłości.

Co możemy zrobić dzisiaj, aby sprzeciwić się ludobójczym akcjom Izraela? Proponuję powszechny bojkot firm izraelskich oraz tych, które wspierają ten ludobójczy reżim. Nie kupujcie towarów z kodem paskowym zaczynającym się od cyfr “729” i napisem “Made in Israel”. Spis niektórych firm związanych z reżimem izraelskim można znaleźć TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Źródło: Monitor Polski

MATERIAŁY

1. Gaza Crisis: Far-Right Israelis Chant “There’s No School Tomorrow, There’s No Children Left in Gaza!”
http://www.ibtimes.co.uk/gaza-crisis-far-right-israelis-chant-theres-no-school-tomorrow-theres-no-children-left-1458797

2. Zionist war crimes – an ISJA view
https://www.indymedia.org.au/2014/07/31/zionist-war-crimes-an-isja-view

3. http://warisacrime.org/downloads/deathsquads.pdf

4. Pray For Gaza (Palestine) & For Israel
http://www.youtube.com/watch?v=hn57j5-QUjg

5. Devastation: Gaza shelter & aftermath of IDF assaults
http://www.youtube.com/watch?v=36_F59fawxU

6. Raw: 16 Killed in Gaza Market Strike
http://www.youtube.com/watch?v=hF887DO5RKU

7. Even if a Million Gazans Die – Morris – Nothing Can Stop Israel
https://www.youtube.com/watch?v=0i7V7t_ATW8&list=UUweyNwo4cZM5gsIpuG4Zlew

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

Powinien być jakiś znaczek ostrzegawczy, że artykuł zawiera drastyczne zdjęcia. Tak to mi podświadomość zaśmiecił niechcianymi flakami.

moti
Użytkownik
moti

sceptyk,
Masz 100% racji. Widzimy tu propagande Hamasu i radykalistow Islamskich.
Izrael i Zydzi sa ulobionym tematem (czy wlasciwie anty tematem) w WM. Tendencyjnie artykuly, czesciowe prawdy i zwykle klamstwa sa standrdowymi srodkami WM i to nie od dzisiaj.
W ciagu 2014 bylo kilka razy wiecek srtykulach o Izraelu niz powiedzmy o Ukrainie.