FDA zatwierdziła 4. dawkę preparatu Covid-19 dla niemowląt

Opublikowano: 16.03.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3244

Agencja FDA zatwierdziła czwartą dawkę szczepionki przeciw COVID-19 dla niemowląt — poinformowała firma Pfizer w nowym komunikacie.

Co to oznacza? Wygląda na to, że w oparciu o aktualne zalecenia CDC, dziecko może otrzymać szczepienia na COVID-19 w następujących terminach:

– pierwsza dawka tuż po urodzeniu;

– druga dawka po 3-8 tygodniach;

– trzecia dawka po 8 tygodniach;

– czwarta dawka po 2 miesiącach.

Ta sekwencja szczepień może zostać zakończona w ciągu czterech miesięcy po rozpoczęciu w wieku sześciu miesięcy. Stąd już 10-miesięczne niemowlę może otrzymać cztery dawki szczepionki mRNA na COVID-19.

Jeśli uważasz, że cztery dawki eksperymentalnego preparatu to trochę za dużo dla 10-miesięcznego dziecka, to rozważ to, że każda matka, wystarczająco szalona, by poddać swoje dziecko szczepionkom na COVID-19, otrzymałaby również szczepionki na COVID-19 podczas ciąży i w trakcie karmienia piersią.

Mam nadzieję, że moja matematyka się nie myli, ale można sobie wyobrazić, że taka matka mogłaby otrzymać trzy szczepionki COVID-19 podczas ciąży, narażając swoje nienarodzone dziecko, i przyjąć jeszcze jedną dawkę przypominającą podczas karmienia piersią.

Ponieważ szczepionki przeciwko COVID-19 są wydalane z mlekiem matki, to 10-miesięczne dziecko może mieć nawet osiem ekspozycji na preparat w tym okresie życia, w tym przed urodzeniem.

Takich dziwacznych rzeczy jest jeszcze więcej. Badanie kliniczne z udziałem 60 małych dzieci, o którym mówi firma Pfizer, nie miało opublikowanych wyników. Zostało jednak wspomniane przez FDA podczas spotkania 26 stycznia.

Poniższy zrzut ekranu na temat badania małych dzieci ma najdziwniejszą liczbę uczestników:

Przed czwartą dawką było 21 dzieci, ale po zastrzyku było już 23 dzieci. Jak to jest w ogóle możliwe? I dlaczego nikt obecny na spotkaniu FDA nie zadawał pytań?

Jestem trochę zmęczony szarlatańską „szczepionką COVID-19 dla niemowląt” i już dawno skończyły mi się akceptowalne przymiotniki. Żal mi dzieci. Żal mi też matek, które poddają swoje dzieci lekkomyślnym eksperymentom. Niemniej jednak mam nadzieję, że jako podatnik nie będę musiał płacić za ich zniszczone zdrowie, przynajmniej dopóki firmie Pfizer nie skończą się fundusze kompensacyjne.

Autorstwo: Igor Chudov
Na podstawie: Pfizer.com [1] [2], ClinicalTrials.gov
Źródło zagraniczne: IgorChudov.subtack.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.