FBI w domu Donalda Trumpa

Opublikowano: 09.08.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1097

Były prezydent USA Donald Trump powiedział w poniedziałek, że FBI przeszukuje jego rezydencję w Palm Beach na Florydzie. Jego zdaniem to „nieodpowiedzialny nalot”.

„Nasz naród żyje w mrocznych czasach (…) Mój piękny dom, Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie, jest oblężony i okupowany przez dużą grupę agentów FBI (…)Włamali się nawet do mojego sejfu” – oświadczył Trump.

„Nasz kraj nigdy nie był w takiej sytuacji. Straciliśmy wszystko. Straciliśmy niezależność energetyczną. Straciliśmy nasz prestiż. Straciliśmy wszystko, co możemy stracić” – powiedział Trump podczas wydarzenia, zwracając uwagę na wycofanie się z Afganistanu, które wcześniej nazwał „największym taktycznym błędem w historii” i kryzys graniczny. 45. prezydent powiedział podczas swojego przemówienia, że może być „najbardziej prześladowaną” osobą w historii Ameryki.

„Mój przyjaciel powiedział niedawno, że byłem najbardziej prześladowaną osobą w historii naszego kraju” – powiedział Trump podczas przemówienia w CPAC. „A potem pomyślałem o tym, ponieważ nie miałem czasu dużo myśleć, ponieważ zawsze jestem prześladowany i czułem, że może mieć rację”.

Trump nazwał nalot „wykroczeniem prokuratora, militaryzacją wymiaru sprawiedliwości i atakiem radykalnych lewicowych demokratów, którzy desperacko nie chcą, aby [on] kandydował na prezydenta w 2024 r., zwłaszcza w oparciu o ostatnie sondaże”, dodając, że demokraci „będą podobnie zrobić wszystko, aby powstrzymać republikanów i konserwatystów w nadchodzących wyborach śródokresowych”. „Nic podobnego nigdy wcześniej nie zdarzyło się prezydentowi Stanów Zjednoczonych” – powiedział Trump.

Gubernator Południowej Dakoty Kristi Noem powiedział w poniedziałek w oświadczeniu: „Nalot FBI na dom prezydenta Trumpa jest bezprecedensową polityczną bronią Departamentu Sprawiedliwości. „Taki atak mógł mieć miejsce tylko w skorumpowanych krajach Trzeciego Świata” – powiedział Trump w swoim poniedziałkowym oświadczeniu. „Niestety Ameryka stała się teraz jednym z tych krajów, skorumpowanych na poziomie niespotykanym wcześniej”.

„Sprzeciwiłem się biurokratycznej korupcji Ameryki, przywróciłem władzę ludziom i naprawdę poświęciłem się za nasz kraj, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy i establishment tego nienawidził” – powiedział Trump w swoim poniedziałkowym oświadczeniu.

„Teraz, gdy popierani przeze mnie kandydaci wygrywają wielkie zwycięstwa gdy widzą moją dominację we wszystkich sondażach, próbują raz jeszcze powstrzymać mnie i Partię Republikańską. Bezprawie, prześladowania polityczne i polowanie na czarownice muszą zostać ujawnione i powstrzymane – powiedział Trump. „Będę nadal walczyć dla Wielkiego Narodu Ameryki!”

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

14

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.