Europę czeka ruina

Opublikowano: 24.06.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 851

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. galacticjoel 24.06.2022 10:23

  Po upadku Związku Radzieckiego plan Kabała zakładał sprowadzenie komunizmu na Zachód (a jeśli spojrzeć na obecne rządy w USA lub w Europie, trzeba przyznać, że całkiem odnieśli oni sukces). Zapowiedzieli to również w teledysku z 1993 roku… “Go West” The Pet Shop Boys:

  https://www.youtube.com/watch?v=LNBjMRvOB5M

  Zwróćcie uwagę na czerwoną radziecką gwiazdę i wojska radzieckie w dużym amerykańskim mieście, a także czerwoną Statuę Wolności i odniesienia do Lenina. W kontekście wojny na Ukrainie ciekawe są kostiumy śpiewaków: jeden w kolorze niebieskim, drugi w kolorze żółtym.

  Niebieski i żółty to także kolory Unii Europejskiej, a także dynastii znanej rodziny, a dokładniej ich godła:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Rothschild_family

  https://en.wikipedia.org/wiki/Rothschild_family#/media/File:Great_coat_of_arms_of_Rothschild_family.svg

  Zwróćcie również uwagę na rękę z pięcioma strzałami w godle. W teledysku piosenkarz Pet Shop Boys nosi pałeczkę w kształcie niebiesko-żółtej strzały.

  To tylko po to aby lepiej zrozumieć kto jest zaangażowany tutaj w tle, i że w międzyczasie, bazy Kabała są faktycznie usuwane na Ukrainie.

  https://meditation539.com/2022/06/24/fm-144-aktualizacja-letniego-przesilenia-21-06-2022/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.