Europa stanie się islamska w ciągu 20 lat

Opublikowano: 26.03.2018 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 609

Wkrótce Europa przekształci się w Eurabię i nie jest to bynajmniej wymysł paranoika, lecz wyraźna zapowiedź ze strony muzułmańskiej Turcji. Pod przykrywką kryzysu migracyjnego rozpoczęto „cichą” islamizację naszego kontynentu. Trudno nazwać ją cichą, gdyż od samego początku ostrzegano przed przyjmowaniem muzułmańskich imigrantów.

Islamscy przyjezdni mieli w domyśle pomóc starzejącej się Europie. Mieli integrować się, żyć w pokoju i pracować, lecz po kilku latach coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że współpraca chrześcijańskiej Europy z muzułmanami jest niemożliwa. Mało tego – imigracja została wykorzystana dla poszerzenia terytoriów świata islamskiego.

W tym procesie, Turcja prawdopodobnie odgrywa kluczową rolę – państwo jest łącznikiem pomiędzy Europą a Afryką i Azją. Jakiś czas temu Erdogan oświadczył, że Turcja jest kontynuacją Imperium Osmańskiego, które jak dobrze wiadomo próbowało dawniej podbić Europę, ale dzięki interwencji Polski – króla Jana III Sobieskiego – muzułmanie ponieśli klęskę. To z inicjatywy Erdogana wysłano niedawno do Europy setki tysięcy, czy nawet miliony nieintegrujących się imigrantów, a teraz ten sam człowiek grozi ponownym otwarciem granic. Oczywiście winna jest także Unia Europejska, która narzuciła każdemu państwu „kwoty uchodźców” i groziła konsekwencjami za brak udziału w programie relokacyjnym. To właśnie Unia głosiła, że islam jest rzekomo częścią Europy.

Teraz Turcja z zadowoleniem przygląda się wydarzeniom na naszym kontynencie. Kolejna fala imigrantów prawdopodobnie nie jest już potrzebna – liczba muzułmanów w Europie przy katastrofalnie niskiej dzietności Europejczyków sprawia, że przejęcie poszczególnych państw przez islam jest tylko kwestią czasu.

Alpaslan Kavaklıoğlu, dyrektor Komisji Bezpieczeństwa i Wywiadu oraz członek rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP) wskazał, że muzułmanie powoli zastępują Europejczyków w ich własnych krajach i mimo wzrostu nastrojów nacjonalistycznych i antyislamskich. Europa i tak stanie się muzułmańska. W jego opinii, już w ciągu 20 lat liczba wyznawców islamu przewyższy liczbę chrześcijan i nic już nie jest w stanie tego zmienić. Wygląda więc na to, że czeka nas wielka wojna religijna.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: CNNTurk.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. piosk2 26.03.2018 13:34

    jeśli to prawda to miło będzie patrzeć na niekontrolowaną implozję zachodu.
    Moim zdaniem zachodnie kraje nie utrzymają poziomu jaki mają z obciążeniem tysięcy nierobów arabskich. Będą naturalnie zmierzać w kierunku takich krajów jak Maroko, Tunezja Egipt- w najgorszym dla nas przypadku jak Turcja.

  2. emigrant001 27.03.2018 09:59

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.