Eteryczne miasto Erks

Opublikowano: 23.04.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1188

Jak twierdzą naoczni świadkowie kule światła w Capilla del Monte schodziły z nieba, otaczały górę, drzewa i roślinność tego miejsca w fantastycznej manifestacji, która w większości przypadków motywowała wielu obecnych do wybuchania łzami wzruszenia, a inni padali bez przytomności na ziemię. Bardzo rzadko, pośród tych świateł, które zdawały się wyłaniać z głębi doliny, emanując promieniami światła o różnych kolorach, materializowało się „miasto Erks”… Według świadków „miasto duchów” było duże, poprzecinane suchymi kanałami, którymi poruszały się świetliste energie, przypominające olśniewające białe kule. W miejscu, które mogło być centrum miasta, pojawiała się kopuła. To był prawdziwy Hologram bazy, która istnieje pod Los Terrones i Cerro Uritorco! Kim są mieszkańcy tego „miasta” i skąd się tam wzięli?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.