Epoka lodowcowa i wielka katastrofa

Opublikowano: 29.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 471

Plejstocen kojarzy się z epoką młodszego dryasu, kiedy do Ameryki Północnej zaczęli migrować ludzie, a po ziemi chodzili przedstawiciele megafauny na czele z mamutami, tygrysami szablozębnymi, mastodontami oraz ogromnym leniwcem (megaterią). Oficjalny pogląd naukowy jest taki, że planeta pokryta była wtedy lodowcem i panował chodny klimat. Odkrycia geologiczne pokazują jednak, że nie musiało tak być. Około 12 800 lat temu doszło najprawdopodobniej do wielkiej katastrofy, która walnie przyczyniła się do wyginięcia zwierząt, kultury Clovis, a także flory. Dzisiaj z coraz większą pewnością można powiedzieć, że katastrofa, to fakt. Inna sprawa dotyczy środowiska sprzed kataklizmu. Jeżeli np. mamuty rozwijały się przez długi czas, a ich szczątki znajdowano na Syberii, to znaczy, że przed upadkiem meteorytów, klimat był ciepły. Epoki Lodowcowej nie było! Jest to rewolucyjna teoria, która zdecydowanie wywraca do góry nogami dotychczasowe założenia naukowców.

Źródło: YouTube.com

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.