„Elsevier” cenzuruje wyniki badań „szczepionki na COVID-19”

Opublikowano: 19.11.2021 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1788

Dr Peter McCullough pozwie portal „Elsevier” za odmowę publikacji wyników nowych badań, które pokazują, że „szczepionki na COVID-19” są szczególnie niebezpieczne dla dzieci.

Podczas ostatniego odcinka programu „The John-Henry Westen Show” dr McCullough wyjaśnił, że „Elsevier” pierwotnie opublikował wspomniane badanie, ale szybko je wycofał po zebraniu w amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) nt. zezwolenia na stosowanie eksperymentalnego leku „w nagłych wypadkach” u dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

„To jawny akt cenzury” – wyjaśnił i dodał, że przeciwko portalowi zostanie złożony pozew sądowy.

Dr McCullough chce dowiedzieć się, dlaczego „Elsevier” zdecydował się ukryć te ważne badania zarówno przed opinią publiczną, jak i społecznością naukową. Czy dlatego, że w oficjalny, naukowy sposób obalono rzekome „bezpieczeństwo” i „skuteczność” tych eksperymentalnych zastrzyków?

„Najbardziej godnym uwagi odkryciem jest, że zapalenie mięśnia sercowego, które występuje zazwyczaj po drugim zastrzyku Pfizera lub Moderny, jest gwałtowne i pojawia się w ciągu kilku dni od drugiego zastrzyku” – mówi dr McCullough.

Portal „Elsevier” gromadzi artykuły z szerokiej rodziny czasopism medycznych. Jest jednym z najbardziej wpływowych portali, które wyznaczają trendy współczesnej medycyny.

Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Tłumaczenie i źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.