Elity uciekają przed 5G do stref zakazu emisji fal radiowych

Opublikowano: 29.06.2019 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 440

Od kilku lat elity świata zachodniego coraz częściej kupują nieruchomości w odległych obszarach świata budując bunkry, i specjalne prywatne domy na wypadek nadchodzącej katastrofy. Oprócz tak odległych miejsc jak Nowa Zelandia, Australia i obszary wokół RPA niektórzy milionerzy migrują również wewnątrz kontynentów.

Dla przykładu wraz z nadchodzącym wdrożeniem bojowych systemów 5G bogaci Amerykanie już uciekają z dużych miast przenosząc się na terenie USA do stref gdzie istnieje permanentny zakaz emisji wszelkiego rodzaju fal radiowych, GSM, Wi-Fi, i temu podobnych.

Tego typu strefy obejmujące setki mil stają się jedynym miejscem gdzie będzie można zagwarantować sobie przetrwanie i przeżycie dla swoich rodzin. Jednym z takich miejsc w USA jest Green Bank, w Zachodniej Virginii. Obszar zakazu emisji obejmuje pasmo gór Blue Ridge i część gór Allegheny. W miejscu tym znajduje się obserwatorium Green Bank NASA, urządzenia Marynarki USA, Information Operations Command (NIOC), oraz system NSA ECHELON. Jednym słowem oprócz ochrony przed zabójczym promieniowaniem 5G populacja chroniona jest przez wojsko i wywiad. Policja na terenie strefy wykorzystuje specjalistyczne oprzyrządowanie by wykrywać i eliminować jakiekolwiek emisje radiowe.

W niedawnym artykule „NY Times” pt. „The Land Where the Internet Ends” opisano, iż w to właśnie miejsce przybywa coraz więcej milionerów, wykupując i budując nieruchomości. W efekcie podobnie jak w Queenstown, w Nowej Zelandii ceny nieruchomości w tym rejonie drastycznie skoczyły do góry odcinając możliwość migrowania w te tereny zwykłych obywateli.

Elity szykują się na wdrożenie systemów 5G i związanych z tym problemów społecznych, epidemii chorób i potencjalnie szerokich katastrof ekologicznych. Zawczasu przygotowują dla siebie wyjście ewakuacyjne przed uruchomieniem w niedługim czasie miliardów urządzeń w ramach Internetu Rzeczy i NBIC.

Zdjęcie: Michael Gaida (CC0)
Na podstawie: NYTimes.com
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Szwęda 29.06.2019 17:26

    Zdaje się bardzo skuteczna i tania metoda przed 5G, to obłożenie, zabudowanie mieszkania/domu pojemnikami ze zwykłą wodą, a może jeszcze skuteczniejsza solanka. Najtańsze byłyby jednorazowe duże pojemniki po wodzie – oczywiście kosztem zmiejszenia kubatury mieszkania.

  2. hashi 29.06.2019 22:40

    I oczywiście aby przyśpieszyć eksterminacje Polaków sieć testową 5G będzie budowana najpierw w Polsce. Jak szczury w klatce skazani na panów z syjonu.
    Skuteczna ochrona to chyba klatka faradaya. Tylko pytanie czy nie zablokuje innych korzystnych energii z natury.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.