Elity tworzą plany kolejnej pandemii na lata 2025-2028?

Opublikowano: 07.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4276

Choć obecna pompowana przez media i rządy epidemia jeszcze nie minęła i według przewidywań może potrwać do 2025 roku, to od dawna planowane są kolejne. Jak w tym tygodniu poinformował Bill Gates on również szykuje się do tej kolejnej epidemii proponując masowy monitoring populacji, nowe szczepionki mRNA i tworzenie globalnej agencji siłowej walczącej z epidemią. Nie należy go ignorować, szczególnie jeśli jego plany łączą się z planami Johns Hopkins Center. To tam właśnie opracowano scenariusz nowej epidemii, publikując go w dokumencie „The Spars Pandemic 2025-2028”. Johns Hopkins Center jest tym samym centrum, które wraz z Billem Gatesem organizowało w październiku 2019 roku Event 201 – pandemiczne gry wojenne, które odbyły się zaledwie 2 miesiące przed wybuchem epidemii w Chinach.

Według dokumentu nowa epidemia SPARS czyli „Ostry zespół oddechowy św. Pawła” będzie się rozwijała zaraz po zakończeniu COVID-19 czyli od roku 2025 aż do 2028. Głównym kontekstem rozwoju choroby i kontroli państwowo-medycznej ma być fragmentacja społeczna wynikająca z postępów w telekomunikacji i wszechobecnych mediów. Dokument np opisuje „cienkie, elastyczne ekrany, które można tymczasowo przymocować do teczek, plecaków lub odzieży i używać do strumieniowego przesyłania treści z Internetu” w miejscach publicznych. Stwierdza, iż agencje zdrowia publicznego będą „coraz częściej przyjmowały szereg technologii mediów społecznościowych, w tym od dawna istniejące platformy, takie jak „Facebook”, „Snapchat” i „Twitter”, a także nowe platformy, takie jak „ZapQ” – platforma, która umożliwia użytkownikom agregowanie i archiwizowanie wybranych treści multimedialnych z innych platform oraz komunikację z usługami społecznościowymi w chmurze”. Generalnie cały dokument głównie rozpatruje w jaki sposób przez media społecznościowe i kontrolę nad nawet niszowymi komunikatorami kontrolować i zmieniać opinię publiczną. To za kilka lat ma być główne wyzwanie dla rządowych agencji medycznych – nie medycyna, ale kontrola psychologiczna nad szeroko zsieciowaną populacją.

W tym kontekście w rozdziale jedenastym opisany jest proceder wykradania przez rządy prywatnych danych medycznych i dostarczania ich do szpitali, agencji rządowych i innych instytucji. „Aby określić, jak najlepiej rozprowadzić ograniczone dawki szczepionki Corovax wśród członków grup priorytetowych w całym kraju, rząd USA zastosował nową, kontrowersyjną taktykę; w szczególności zapewnienie świadczeniodawcom dostępu do elektronicznej dokumentacji medycznej pacjentów w celu określenia liczby osób w populacjach wysokiego ryzyka otrzymujących opiekę na określonych obszarach” – czytamy w dokumencie. Opisana w scenariuszu reakcja społeczna na ten fakt jest oczywiście negatywna, niemniej jednak sugeruje się metody na usprawiedliwienie kradzieży tych prywatnych danych. Epidemia SPARS ma być więc przyczynkiem do kolejnych kroków niszczenia prywatności i poszerzania państwowej jurysdykcji.

Sam wirus SPARS, jak piszą, będzie miał wydłużony okres inkubacji (od siedmiu do dziesięciu dni) w porównaniu z okresem utajonym (od czterech do pięciu dni). W ten sposób osoby zakażone będą rozprzestrzeniać wirusa nawet przez tydzień, zanim same wykażą objawy choroby. W rezultacie izolowanie chorych na SPARS okaże się mniej skuteczne niż izolowanie pacjentów zakażonych innymi, lepiej scharakteryzowanymi chorobami układu oddechowego. „Po drugie, zachorowalność i śmiertelność z powodu SPARS były istotnie wyższe u dzieci niż u dorosłych. Kobiety w ciąży i osoby z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, takimi jak astma i rozedma płuc, były również bardziej narażone na powikłania choroby i śmierć” – czytamy we wstępie dokumentu.

Dalej podano, iż opracowywana szczepionka na tego wirusa będzie pochodną szczepionek podawanych bydłu, która została opracowana w 2021 roku po epidemii w regionie Azji Południowo-Wschodniej. „Chociaż w dużej mierze skuteczna w zapobieganiu infekcji, czasami występowały poważne skutki uboczne – w tym obrzęk nóg; silny ból stawów; i zapalenie mózgu potencjalnie prowadzące do drgawek, zaburzeń napadowych lub zgonu” napisano w dokumencie. Ten fakt oczywiście nie przedstawia jakiegokolwiek problemu by testować ją na ludziach i ostatecznie wprowadzić ją na rynek.

Choć scenariusz epidemii SPARS, mógłby ktoś rzec, jest tylko hipotetycznym scenariuszem i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością to powinniśmy mieć na względzie to, iż pochodzi on z tych samych kręgów które tylko hipotetycznie opracowały plany odpowiedzi na Covid-19 podczas Event 201. Fundacja Gatesa od lat szeroko sponsoruje Johns Hopkins Center i współpracuje z nim w wielu obszarach medycznych.

Plany na kolejną pandemię w 2025-2028 roku nie muszą się oczywiście ziścić, ale nie powinniśmy ich również bezkrytycznie ignorować. Nikt przecież nie wydaje milionów dolarów na takie plany tylko dla rozrywki i aby miały się zmarnować kurząc się na półkach.
Dokument w formacie PDF można pobrać TUTAJ.

Na podstawie: Centerforhealthsecurity.org
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. hashi 07.02.2021 20:05

  Wdrażanie NWO to kilkudziesięcioletni proces. 20 lat straszyli nas terroryzmem zmuszając kraje do ustaw inwigilacyjnych, przejęcia majątku. Teraz 10 lat będą straszyć virusem. By wyszczepić, zaczipować, zdepopulacjować bydło, a niepokornych zamknąć w obozach.
  TFU …. Orwell 1984 to pryszcz, przy tym co nam szykują.
  Do tego dochodzi rzekoma walka z klimatem, promowanie patologi LGBTQ, likwidacja rodziny, dzielenie społeczeństwa, monopol na prawdę, cenzura. Kosmiczny dług, inflacja i milion nowych podatków.
  Na koniec dorzucą jakaś fikcyjną inwazje kosmitów, projekt blue beam oraz globalny program mind control z udziałem satelit starlink i sieci 5G. To ostatnie lata kiedy jesteśmy w miare wolnymi ludźmi nie biorobotami korzystajmy z tego.

 2. Piron 08.02.2021 00:15

  “Myślał indyk o niedzieli, a w sobotę mu łeb obcięli” 😀 .

 3. Murphy 08.02.2021 09:52

  Mam nadzieję, że tymi indykami będą wszyscy gejtsopodobni.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.