„Elity” Austrii się bawią, a zwykli ludzie mają siedzieć w domach

Opublikowano: 30.11.2021 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2049

Polityczno-biznesowo-celebrycka „szlachta” najbardziej podkopuje swoją wiarygodność tym, że kiedy innym każe siedzieć w domach i przestrzegać covidowych obostrzeń, sama bawi się na imprezach, które nie wymagają od niej pandemicznej dyscypliny.

Austria to jedno z państw, które najbardziej uprzykrzają życie obywatelom z powodu koronawirusa. Po raz kolejny wprowadzono tam całkowity lockdown. Ludzie są masowo kontrolowani przez policję. Mają wychodzić z domów tylko pod kątem realizacji najpilniejszych potrzeb. Nie można organizować wydarzeń, które gromadziłyby zbyt dużą publiczność.

Tego typu ograniczenia nie dotyczą jednak austriackich „elit”, które ostatnio znakomicie bawiły się podczas koncertu w studiu telewizyjnym.

Politycy, w tym kanclerz Austrii, prezydent oraz minister zdrowia, a także celebryci i sportowcy, zawitali do studia telewizji ORF. Tańczyli bez masek i dystansu społecznego, między innymi do piosenki „Life is life”, co można uznać za największy symbol ich obłudy.

Reszta „owieczek” w nagrodę mogła sobie obejrzeć popisy władz w telewizji.

Wydarzenie to wywołało ogromne oburzenie społeczne, bo dobitnie pokazało, jak nierówno i niesprawiedliwie traktowani są obywatele. Stacja ORF głupio tłumaczy się tym, że był to koncert charytatywny, oraz,że produkcje telewizyjne nie podlegają lockdownowi.

Sprawa jest jednak jasna, jeśli ktokolwiek u władzy cokolwiek chce wymusić od społeczeństwa, to musi podlegać tym samym ograniczeniom. Tak się kupuje zaufanie wyborców. Jawne manifestowanie bycia ponad zwykłymi ludźmi zdradza prawdziwe intencje „VIP-ów”, którzy najwyraźniej bardzo wierzą w to, że nikt ich nigdy z tego typu działań nie rozliczy.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.