Ekwador planuje ekstradycję Assange’a

Opublikowano: 23.07.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 637

Władze Ekwadoru w najbliższej przyszłości planują wydać założyciela “Wiki Leaks” Juliana Assange’a brytyjskim władzom, napisała na “Twitterze” redaktor naczelna RT i MIA „Rossiya Segodnya” Margarita Simonian, powołując się na swoje źródła.

Stwierdziła również, że bardziej niż kiedykolwiek chce, aby informacja o Assange’u okazała się nieprawdziwą.

„Moje źródła podają, że Assange w nadchodzących tygodniach, a nawet dniach zostanie przekazany Wielkiej Brytanii. Jak nigdy dotąd chcę, żeby moje źródła się myliły”.

Ponadto Simonian napisała, że prezydent Ekwadoru w przyszłym tygodniu planuje wyjazd do Wielkiej Brytanii.

Wcześniej minister spraw zagranicznych Ekwadoru Jose Valencia powiedział, że azyl udzielony założycielowi WikiLeaks Julianowi Assange’owi nie może być wiecznym.

Na podstawie: Twitter.com [1] [2]
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.